reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Niedługo się doczekasz. U każdej jest inaczej. Może u Ciebie wcześniej będzie wszystko wyczuwalne bo jesteś bardzo szczupła. Później takie fajne przeciąganie, przemieszczanie się i kopniaczki które mogą być nawet bolesne. Ale to wszystko takie piękne jest. Jak sobie teraz przypomniałam to aż mi się łezka w oku zakrecila :)
Nie mam pojęcia [emoji57] Już się nie mogę tego doczekać i jestem ciekawa jakie to uczucie mieć taką dużą dzidzie w brzuszku, zawsze mnie to ciekawiło [emoji28] Jak się rusza i co kobieta czuje, pewnie śmieszne uczucie [emoji23]

Boże zasnęłam ok 24 i wstałam o 5 pełna energii i chyba żałuję bo teraz ledwo widzę na oczy [emoji23] Chyba się przeliczyłam.


Dziewczyny jak robię inhalacje 3 razy dziennie z solą fizjologiczną na katar to chyba powinno dość szybko pomóc? Bo i tak jest już lepiej. Mam strasznie przekrwiony nos w nocy lekko wycierałam i miałam ślady krwi z nosa, ja teraz w ciąży jestem uczulona na każdy zapach, perfum, dezodorantu, każdy powoduje u mnie kichanie i spuchnięty nos ;(
 
reklama
@Kasienka3b już nie mogę doczekać się Twojego testowania. Musisz w tym cyklu dołączyć do grona ciężaroweczek✊✊✊ masz już plan kiedy testujesz??
10 dni po zastrzyku bedzie w pt wiec mogla bym robic w sobote ale bede czekac grzecznie do dnia spodziewanej @ o ile mnie nie pokusi by zrobic w poniedzialek:)
Bardzo chciala bym dolaczyc do ciezarowek ale teraz tak mysle ze super by bylo gdy by ktos ze mna tam trafil i licze bardzo ma Ciebie;)
 
A powiedz mi Kochana, ten zastrzyk robi ginekolog? I gdzie:) bo jestem kompletnie zielona w tym temacie...
jeśli bym poprosiła gina o ten zastrzyk, np. pomimo pękającego pęcherzyka mógłby odnowić ? Czy jak to jest??
Ja robilam sama ten zastrzyk w brzuch. I jesli pekaja Ci pecherzyki to nie ma sensu go brac bo wlasnie on powoduje ich pekniecie.
 
10 dni po zastrzyku bedzie w pt wiec mogla bym robic w sobote ale bede czekac grzecznie do dnia spodziewanej @ o ile mnie nie pokusi by zrobic w poniedzialek:)
Bardzo chciala bym dolaczyc do ciezarowek ale teraz tak mysle ze super by bylo gdy by ktos ze mna tam trafil i licze bardzo ma Ciebie;)
Hej kochana [emoji173] wiesz co, mam jakieś dobre przeczucia w Twoim kierunku :)
 
Ale się wystraszyłam [emoji23] Nie uznajcie mnie za wariatkę. Trzymam sobie rączkę na brzuszku ( nie wiem nie były to raczej jelita, bo jelita czuję inaczej ) i poczułam ale tak naprawdę naprawdę minimalnie delikatnie jakby coś ( nie wiem jak to opisać bo aż się wystraszyłam ;o ) ale jakby delikatne muśniecie, jakby taka rybka się otarła delikatnie, tak naprawdę delikatnie. Pewnie niemożliwe ale i tak się wystraszyłam. Mała ma już około 9 cm w tym tygodniu pewnie.
Ktory Ty masz tc teraz?
 
reklama
Do góry