reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Eliza gratulacje [emoji7]

Kamila i Migdalove dajcie znać po wizycie.

Malaga czy ty kiedyś niebpisalas że masz problem z nadżerką? Może przez to jakie upławy? Luteina i duphaton to to samo więc chyba nie da ci tego i tego do brania

Ja przez pierwszy trymestr miałam duphaston 3x1 plus luteina 2x1 dopochwowo. Często bierze sie jedno z drugim jednoczęsnie. A i tak 3 razy wystąpiło plamienie.
 
Nie przyszło mi to nawet do głowy, ale jeśli byłby potrzebny to pewnie by mi zalecił. Na razie i tak mamy się wstrzymać, więc nie było sensu pytać. :)
tylko ze acard polecaja brac nie tylko w ciazy a juz podczas staran. przy kolejnej wizycie moze beedziesz pamietac jestem ciekawa opinii Twojego lekarza.
 
tak spozywczy jedynie [emoji14]
ja lepiej jesli chodzi o mdlossci ale kicham dzis pakudnie i glowa boli.
mam nadzieje ze to jesienne przeziebienie;p i tak sie dlugo trzymam w zdrowiu.
Haha to tak jak u mnie Jak się najem w ciągu dnia to wygladam jak w 5 miesiącu a tak to lekko coś się wybija ale u mnie niestety w rodzinie w 5 miesiącu wybijał brzuszek czyli około 18 tyg jakoś.
To dobrze, u mnie mdłości zniknęły razem z wymiotami. Ja od wczoraj coś kicham, coś mi podrażniło śluzówke nie wiem czy te wszystkie zapachy co były na urodzinach ;/ No i dziś mnie lekko gardło boli.
No długo się trzymałaś i oby jak najdłużej kochana [emoji8] żeby to było chwilowe [emoji8] Teraz takie pogody, że szkoda gadać.
 
Dziewczyny - jak to jest z tymi testami owu przed @? Nie powinna mi wyjsć żadna druga kreska, prawda?

Mam duzo testów owu jeszcze i stwierdziłam, że zrobie, bo ostatnio jakieś dwie ciężarne potwierdzały, że mocne wychodzą jak jest ciąża. I u mnie jest druga kreska! Ona nie jest super mocna, ale bardzo dobrze widoczna. I zastanawiam się, czy może testy białe wychodziły, bo beta jeszcze super niska... a te owu to może tak wykrywają mocno ten hormon...

(staram się jeszcze łapać jakieś nadziei)
Mi wychodziły w ciąży, ale megaa mocne.
Teraz już (po poronieniu) tez wychodza, ale zdecydowanie słabsze...

Poniżej zdjęcie z tamtego okresu- razem z testami
 

Załączniki

  • 8AD069FA-3F0A-4B15-A57D-756F4ED31B8A.jpeg
    8AD069FA-3F0A-4B15-A57D-756F4ED31B8A.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 97
Haha to tak jak u mnie Jak się najem w ciągu dnia to wygladam jak w 5 miesiącu a tak to lekko coś się wybija ale u mnie niestety w rodzinie w 5 miesiącu wybijał brzuszek czyli około 18 tyg jakoś.
To dobrze, u mnie mdłości zniknęły razem z wymiotami. Ja od wczoraj coś kicham, coś mi podrażniło śluzówke nie wiem czy te wszystkie zapachy co były na urodzinach ;/ No i dziś mnie lekko gardło boli.
No długo się trzymałaś i oby jak najdłużej kochana [emoji8] żeby to było chwilowe [emoji8] Teraz takie pogody, że szkoda gadać.
ja w ciazy z cora brzucha dotalam w 6 miesiacu i czuje ze teraz bedzie podobnnie. ale mam jaki spokoj ducha w sobie ze wszystko jest dobrze i bedzie dobrze. teraz tylko zobaczyc co z tym cukrem.
 
Mam ostatni test ciążowy w domu. Poczekam do jutra, a może i nawet do środy. Zobaczę jak się sprawy rozwiną.
Póki lekki ból mam jak na @ ale chwilowy. Jak ścisnę sobie piersi, to bolą. Poza tym niewiele się dzieje. Szyjka wysoko, zamknięta, co daje mi jeszcze ciut nadziei.
 
reklama
Do góry