reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Cześć dziewczyny. Ja wlasnie was nadrobiłam w drodze do domu. Dziś skończyłam wcześniej co by firmy na nadgodziny nie narażać [emoji23] zawsze jestem godzine szybciej w domu.

U mnie juz plamienie delikatne i sie zacznie najfajniejszy czas. Wczoraj miałam takiego dołka lekkiego ze moze i super długo sie nie staramy (obecnie 4 cykl), ale nie jestem przyzwyczajona do tak długiego czekania na ciąże. Ale M. wysłuchał, przytulił, i było ok.
 
Mój miał badanie nasienia w maju i wyszło do d..., zaczął brać Androvit wtedy, powtórzył badanie w zeszłym tygodniu i jest poprawa 400%[emoji16]

Daga, jaką witaminę D polecasz?

Mówisz o tym ?
IMG_20180830_143755.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180830_143755.jpg
    IMG_20180830_143755.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 265
Normalnie w przychodni można zrobic badanie nasienia? Zawsze myślałam że w klinice niepłodności tylko można , wiecie pokoik firmy gazety ;) hihi
Pobrać nasienie możecie w domu, ale trzeba bardzo szybko dostarczyć do laboratorium. W moim laboratorium oferują badanie nasienia, ale do samego labo mamy 40km więc pobranie w domu odpada. :) Dla nas najlepszym wyjściem jest ten pokoik. :)
 
reklama
Do góry