reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny prosze o rade. W tym miesuacu po @ chce powtórzyć badanie na przeciwciała tarczycowe, zrobic dodatkowo homocysteine, progesteron, prolaktyne.
Stad moje pytanie... badanie na jaka witaminę jeszcze dołożyć ? B12, D?
One maja duzy wpływ na ciąże? Jeśli bede robić homocysteine to robić odrazu na kwas foliowy?
Zrobic tez na AMH??

Są jakieś konkretne dni kiedy robić te badania? (Jeśli chodzi o prolaktyne i progesteron to wiem) a reszta?

Ta witamina D taka droga?? Coś koło 200zl?
Ja robiłam dokładnie z homocysteiną Wit. D, B12 i kwas foliowy
 
reklama
Mój miał badanie nasienia w maju i wyszło do d..., zaczął brać Androvit wtedy, powtórzył badanie w zeszłym tygodniu i jest poprawa 400%[emoji16]

Daga, jaką witaminę D polecasz?
Mój badania nasienia nie miał ale różnie jest jak się jest dobrze po 30 stce. Jak są to witaminy to nie zaszkodza a może akurat pomogą.
 
ja kiedys widzialam jak facet sie zdenerwowal usiadl na krzeselku i dzwonil do rejestracji. panie zaaferowane jakas opowiescia nie raczyly podniesc sluchawki a przy okienku nikogo nie bylo.. wiec po chwili stanal i kiedy otworzyla okienko spytal sie czy ktoras laskawie zechce podniesc ten tel bo caly czas dzwoni i widzi jak sytuacja wyglada. zadna nic juz nie powiedziala glupio im bylo.
ale w szpitalnej centralnej rejestracji są same zołzy. one źle zrobia ale jeszcze czlowieka opier.... i sprawia ze to Ty czujesz sie winny nie one.
Córka miała mieć bilans 2 latka dzwoniłam codziennie przez 2 tyg żeby łaskawie mogły mnie zapisać kiedy moge przyjść z dzieckiem. Zawsze miały wymówki. Nie wytrzymałam i nazdalam jej przez tel. To ona do mnie bezczelnie że jak mi się nie podoba mogę się przepisać do innego lekarza. Tak mnie zagrzało że się rozlaczylam. Na drugi dzień poszłam osobiście do przychodni i wyobraź sobie załatwiłam od ręki. Nie wiem od czego to zależy że przez tel mnie nie przyjęła a osobiście tak.
 
Ja się zastanawiam czy mój powinien (a raczej może) coś brać jak wyniki są Ok?
 

Załączniki

  • CE255046-89A2-494C-B7AF-D3132F4E4B89.jpeg
    CE255046-89A2-494C-B7AF-D3132F4E4B89.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 74
Co do suplementów . Są jakieś witaminy do mężczyzn na poprawę nasienia? Mój bierze kompleks witamin ale czy to nie za mało?
Jest od groma. Moj zaczynał od najtańszych, czyli od Salfazinu. W nim glównie cynk wplywa na poprawe płodnosci u mezczyzn i jakos nasienia. Później stosował Navitin. Fertilman też jest polecany, ale juz o wiele wiele dorozszy, a to jednak tylko suple :)
 
Jest od groma. Moj zaczynał od najtańszych, czyli od Salfazinu. W nim glównie cynk wplywa na poprawe płodnosci u mezczyzn i jakos nasienia. Później stosował Navitin. Fertilman też jest polecany, ale juz o wiele wiele dorozszy, a to jednak tylko suple :)
To może też kupię mu jak narazie najtańsze i zobaczymy efekty. Na Allegro widziałam test nasienia wygląda podobnie do testu ciążowego .
 
To może też kupię mu jak narazie najtańsze i zobaczymy efekty. Na Allegro widziałam test nasienia wygląda podobnie do testu ciążowego .
Podobno te testy to sobie mozna o kant pupy rozbić [emoji57] jak widzialam sa rozne ceny okolo 40-100zl [emoji57]
to moim zdaniem lepiej juz zrobic pelne badanie nasienia w przychodni, tez ceny są okolo 80-150zl [emoji6]
 
Podobno te testy to sobie mozna o kant pupy rozbić [emoji57] jak widzialam sa rozne ceny okolo 40-100zl [emoji57]
to moim zdaniem lepiej juz zrobic pelne badanie nasienia w przychodni, tez ceny są okolo 80-150zl [emoji6]
Normalnie w przychodni można zrobic badanie nasienia? Zawsze myślałam że w klinice niepłodności tylko można , wiecie pokoik firmy gazety ;) hihi
 
Normalnie w przychodni można zrobic badanie nasienia? Zawsze myślałam że w klinice niepłodności tylko można , wiecie pokoik firmy gazety ;) hihi
Sa rozne punkty pobrań [emoji57] wcale nie musi to byc konkretnie klinika niepłodności [emoji57]
Zerknij sobie w internecie gdzie blisko twojego miejsca zamieszkania robia takie badania i juz [emoji4]
Np laboratoria Diagnostyka maja w ofercie badanie nasienia [emoji6]
 
reklama
To może też kupię mu jak narazie najtańsze i zobaczymy efekty. Na Allegro widziałam test nasienia wygląda podobnie do testu ciążowego .
Nigdy sie osobiście nie spotkałam z testem nasienia, podejrzewam ze nie ma tego w aptekach, jak bede zanosic l4 to sprawdze z ciekawosci. Ale opinie slyszalam słabe. Podobno są niemiarodajne te testy...
 
Do góry