reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja to zawsze chciałam mieć szczurka ale mam póki co cztery koty, które są łowne i długo by nie żył u nas taki zwierzaczek. Na pewno nie będziemy mieli więcej zwierzaków, ewentualnie rybki. Póki co mamy 3 psy, 4 koty i to na prawdę nam starczy. Im trzeba dać miłość i uwage, bo im więcej zwierzaków tym coraz mniej czasu jest na każdego z osobna. Koteczkę jedną mamy na wydanie, kocurka sobie zostawiamy i zaraz będą wszystkie wysterylizowane.
A ja strasznie „choruje” na buldogi francuskie - jezuuu jak ja te psiaki Kocham!❤️ Od 1go wejrzenia normalnie ubóstwiam, nie mogę przejść obojętnie obok❤️ Już tyle lat- ale niestety poki co, jestem ograniczona - teraz sama siedzę, mój na weekendy tylko, a ja jeszcze prace na 3 zmiany ;( kto by był ze szczeniaczkiem :( No sam być nie może bynajmniej na początku. A szkoda bo w obecnej sytuacji chociaż miałabym pieska, nie czułabym się samotna, spał by ze mna :D zawsze bym miała go kogo się odezwać hi hi
 
reklama
Ja po moją Muffinkę jechałam aż 50km, znalazłam na olx cudowne kociaki tricolour. Pani szybko chciała je rozdać dobrym ludziom, bo właśnie przybłąkała się im kotka, okociła w garażu i po półtora miesiąca ślad po niej zaginął a sama nie miała czasu się nimi zająć. No i teraz mam póki co dwa pokolenia, Muffinki córeczkę z pierwszego miotu (miała wtedy cesarkę ale do długa historia) i dwa dwumiesięczne Muffinki, dziewczynkę i chłopca. Chłopca zostawiamy sobie, słodziak taki, że nie moge go oddać komuś, strasznie się do niego przywiązałam bo przytulak nie z tej ziemi, mała już jest taka jak matka, nie bardzo lubi przytualnie.
Cudowny łobuziak:
Zobacz załącznik 892676

A to jego siostrzyczka. :D :
Zobacz załącznik 892677
Ale słodziaki ❤️❤️❤️
 
Moja
Ja mam świnkę morska właściwe ma córka , ale jest tak że ja się nia więcej zajmuje. Oraz pieska przygarniętego od koleżanki miał trafić do schroniska i się zlitowalismy nad nim :)Zobacz załącznik 892694
Moja sis ma taka długowłosa:) zawsze jak przyjeżdżam wymieniam jej „domek” czasami trochę oszczyrze, dam jedzonko :p trochę mnie wkurza tylko jak w nocy wojuje i gryzie klatkę tak głośno he he
 
Dziewczyny ile płaciliście za badania tarczycowe? te tsh ft3 i ft4?
Czy badania zrobione dwa lata temu są aktualne (po poronieniu zatrzymanym miałam robione ft3 i ft4) czy pasowało by zrobić nowe?
Te akurat dostałam na skierowanie od rodzinnego :) 2 lata temu robiłam tsh i aTPO i nic nie wyszło mi, a teraz wyszło aTG i aTPO podwyższone :/ niby tsh w granicy ale wcześniej było 1,4 a teraz 2,1 :/
 
reklama
Dziękuję :) mam 30 lat. 6-latka o którego staraliśmy się tylko 1 cykl. Teraz staramy się już 3 cykl i od razu zaczęłam chodzić na monitoringi. Rosną mi pęcherzyki ale powoli.. Tylko 1mm dziennie i nie pękają ...jeszcze jeden miesiąc lekarka chce mnie poobserwowac na usg i w październiku chce podać Pregnyl. A ja zaczynam.myslec o piciu ziół ojca sroki nr 3
Już się biore za czytanie Was od początku żeby każda lepiej poznać :)
Witaj :) skąd jestes?
 
Do góry