reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Miałam się poddać w tym cyklu ale w poniedziałek jade ustalać termin na drożność jajników. Sama nie wien w jaki sposób to się odbędzie bo są różne metody. Oby jak na razie nie musieli mnie ciąć bo to będzie moja pierwsza wizyta w szpitalu dopiero będę wiedziała w poniedziałek co mnie czeka
 
reklama
dzieki. bede to jakos wciskac paluchem. ja wkladek nie cierpie tak jak i podpasek przy @ takze lepsza opcja zmiana majtek. dzieki wam dziewczyny za info.
A ile razy dziennie masz luteinę ? Ja miałam rano i wieczorem za każdym razem stres jak wylatywało czy to nie plamoenie jakieś czy krew :/ stresu mnie tyle kosztowała ta luteina, że szok [emoji33]
Ale jak by trzeba było drugi raz wkładać to bym wkładała dla bejbika wszystko [emoji4]
 
Hej dziewczyny. Ja już chyba więcej nie kupię testów bobo test w żółtym opakowaniu :/ już drugi raz pokazał mi 2 kreskę po wyschnięciu. Na początku jakiś cień a po 20 min kreska druga różowa. Też tak miałyście ?
 
U mnie dzisiaj tak było @Sysia1804 @Ka.2606 @kasiula222 czyli wyimaginowane cienie :D Ale tak serio na żywo widać go ładnie, jak mój widzi cień to już musi być. :D Ale nie robie sobie za wielkich nadziei bo takich cieni już się naoglądałam.


IMG_20180822_153403.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180822_153403.jpg
    IMG_20180822_153403.jpg
    979,7 KB · Wyświetleń: 232
reklama
Do góry