reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny, a co preferujecie podczas @ tampony, czy podpaski ?
Zdecydowanie tampony ! Podpaski to jest dla mnie jakaś tragedia ! Wiecznie gdzieś mi bokiem albo tyłem przeciekło ! Kiedyś jeszcze używałam na noc podpasek, ale odkąd mieszkałam u teściów i za każdym razem prześcieradło do prania i plama na łóżku to zrezygnowałam i używam tylko tamponów, u mnie nie powodują one żadnych infekcji, oczywiście jak mam już końcówkę to nie wkładam na siłę tampona tylko wkładkę i często po prostu wymieniam [emoji4]
 
reklama
Ja raczej nie z tych, które mają problem z testami. W obu ciążach pokazały się bez problemu. W cuda nie wierzę, więc czekam na @.
Teraz rozumiem Migdalove kiedy czekała na @ i nie mogła się doczekać. Też już bym mogła mieć, skoro starania nieowocne
 
O widzisz szkoda, że nie wiedziałam :( ale następnym razem spojrzę na ich ofertę ;)
Ja wszystko stamtąd zamawiam :) od witamin (właśnie prenatal), po żelazo :) bo przyswaja mi się tylko takie które stacjonarnie ciężko dostać, a tam właśnie jest i to w dobrej cenie :) witaminy dla syna, dla męża :) większość wyprawki też tam robiłam :) majtki poporodowe, podkłady itp bo ceny grosze :) smoczki też, butelki w dobrej cenie :) tak na prawdę wszystko [emoji23]
 
Ja wszystko stamtąd zamawiam :) od witamin (właśnie prenatal), po żelazo :) bo przyswaja mi się tylko takie które stacjonarnie ciężko dostać, a tam właśnie jest i to w dobrej cenie :) witaminy dla syna, dla męża :) większość wyprawki też tam robiłam :) majtki poporodowe, podkłady itp bo ceny grosze :) smoczki też, butelki w dobrej cenie :) tak na prawdę wszystko [emoji23]
O super wiedzieć jak będę robiła większe zamówienie to napewno skorzystam ;)
 
Myśle, ze raczej napewno lekarz powie Ci, że po jednym poronieniu nie ma sensu robić badań. Mi powiedział, że nawer dwa poronienia mogą się zdażyć i nie musi to wcale oznaczać problemów...
Ja również nie robiłam badań genetycznycg po.poronieniu. Jedynie co zbadałam na własną rękę to tarczyca, prolaktyna, lh, fsh i progesteron. Ale to bardziej pod kątem kolejnych starań.
Ale decyzja należy do Ciebie. Jeśli masz wopne środki to możesz te badania zrobić na własną rękę bez wiedzy lekarza.
Daga jako, że ty farmaceutką jesteś to cię dorwę ;) jakie witaminy polecasz dla mężczyzn ? Ten mój mąż niestety cały dzień poza domem więc to jego odżywianie nie do końca jest takie jak być powinno i oczywiście piwko też uwielbia więc już w ogóle kosmos [emoji14] i pomyślałam, że coś mu kupię tylko właśnie co ? [emoji848] I jeszcze chciałam zapytać o magnez pije kawę i biegam, a czasami pojawiają mi się skurcze i mrowienie, czy magnez można przedawkować ? Bo czytałam różne opinie i sama nie wiem czy kupować czy nie [emoji848] polecasz jakiś konkretny jeśli już ? [emoji4]
 
Daga jako, że ty farmaceutką jesteś to cię dorwę ;) jakie witaminy polecasz dla mężczyzn ? Ten mój mąż niestety cały dzień poza domem więc to jego odżywianie nie do końca jest takie jak być powinno i oczywiście piwko też uwielbia więc już w ogóle kosmos [emoji14] i pomyślałam, że coś mu kupię tylko właśnie co ? [emoji848] I jeszcze chciałam zapytać o magnez pije kawę i biegam, a czasami pojawiają mi się skurcze i mrowienie, czy magnez można przedawkować ? Bo czytałam różne opinie i sama nie wiem czy kupować czy nie [emoji848] polecasz jakiś konkretny jeśli już ? [emoji4]
Moj miał skoki tętna i okazało się że przez braki magnezu i potasu. Odkąd codziennie suplementuje to minęło :)
A bierze blumag jedyny duo. W sumie on mu się najlepiej sprawdza i ma chyba jedna z większych dawek magnezu. A i też ma znaczenie w jakiej formie jest ten magnez.
 
reklama
Moj miał skoki tętna i okazało się że przez braki magnezu i potasu. Odkąd codziennie suplementuje to minęło :)
A bierze blumag jedyny duo. W sumie on mu się najlepiej sprawdza i ma chyba jedna z większych dawek magnezu. A i też ma znaczenie w jakiej formie jest ten magnez.
Dla męża chciałabym jakieś ogólne witaminki, a dla siebie dodatkowo magnez właśnie [emoji4]
 
Do góry