reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Tak córeczkę [emoji23] mi za to test ciążowy pozytyany 6 dni przed terminem @. W 21 dc i też córka za nie całe 3 tygodnie się wyjkluje [emoji23] także chyba zasady nie ma [emoji23]
To bardziej chodzi o przenikanie bety do moczu :* jednej przenika szybko (jak mi bo test 10mlu wyszedł mi pozytywny jak beta tego samego dnia z krwi 9.27 :) i to nie był pierwszy a drugi mocz od rana :)
A moja przyjaciółka beta wysoka, ciąża widoczna na usg a tu testy negatywne [emoji23]
 
Tampony są bardziej komfortowe, ale ja od nich wiecznie stany zapalne miałam niestety.
Wiec u mnie podpaski, a Tampony od jakiejs okazji żeby było mi komfortowo w razie czego.
 
Ja tez tampony od wielkiego dzwonu. Tylko podpaski.
Ten kubeczek to naprawdę wygodny jest?
Jakieś takie dziwne jest [emoji6]
Też mi się kiedyś wydawało baardzo dziwne zanim spróbowałam i w ogóle obrzydliwe;) Dla mnie najlepsze że zero infekcji no i oszczędność po jakimś czasie. W niektórych sytuacjach może być trudniej np. na wyjazdach, ale wszystko się da zorganizować. No i prawie nie czuję że mam @;)
 
reklama
Do góry