reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja kupuje takie Zobacz ofertę: Testy owulacyjne 50szt + ciążowe 10szt PREMIUM Link do: Testy owulacyjne 50szt + ciążowe 10szt PREMIUM

Nigdy mnie nie zawiodły, zawsze pięknie pokazują kreski jak marzenie.



Jestem od początku forum, ale mimo, ze czytam to nie bardzo pisze stad pewnie większość mnie nie kojarzy [emoji6]

Mam 5 synków, staram sie 6 cykl, przeszłam dwie biochemiczne [emoji17], miałam przerwę, a w tym cyklu jakoś nabrałam nadziei, ze sie udało [emoji16]

To test z dzisiaj Zobacz załącznik 880805
8dpo
Zobacz załącznik 880806
Wykres
Ciążowy? Ja cosik tam widzę [emoji7] jeśli tak to na razie pocichutku gratuluję i trzymam kciuki ;)

Masz 5ciu synów? Toś ty królowa w domu [emoji16]
 
A myślisz, że jest sens? Jestem po terminie @ a testy wychodzą na jedną kreskę... myśle ze gdyby to była ciąża to by były jakiekolwiek cienie na testach. Miałam dwa super czule. A tu bladziutko.

U mnie w poprzedniej ciąży testy pokazały dopiero tydzień po cień dwa tygodnie po kreski wiec wiesz, rożnie to bywa
 
Ciążowy? Ja cosik tam widzę [emoji7] jeśli tak to na razie pocichutku gratuluję i trzymam kciuki ;)

Masz 5ciu synów? Toś ty królowa w domu [emoji16]

No i właśnie pracuje nad Królewna [emoji7][emoji7][emoji23]
Ale pewnie i tak chłopczyk będzie [emoji23][emoji23][emoji23]
Czasem sie zastanawiam czy umiałabym dziewczynkę obsłużyć [emoji23][emoji6]
 
No i właśnie pracuje nad Królewna [emoji7][emoji7][emoji23]
Ale pewnie i tak chłopczyk będzie [emoji23][emoji23][emoji23]
Czasem sie zastanawiam czy umiałabym dziewczynkę obsłużyć [emoji23][emoji6]

Powiem Ci, że też mam takie obawy. Co i jak z tymi babskimi okolicami się robi [emoji23] u facetów to pikuś teraz [emoji23]
 
Powiem Ci, że też mam takie obawy. Co i jak z tymi babskimi okolicami się robi [emoji23] u facetów to pikuś teraz [emoji23]

Dokładnie, dostałabym taka dzidzie dziewczynkę i z płaczem bym poszła na instruktaż [emoji23][emoji23][emoji23]
Bo przy siusiaku spoko sprawa [emoji6]
Bardzo bym chciała jednak ta dziewczynkę choć jedna mieć, poznać te wszystkie tajniki babskich okolic [emoji6]
 
reklama
Do góry