reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Duzo nie spadła no ale skoro na tescie nadal biel...[emoji52]szkoda [emoji52]
Dzis chyba jeszcze @ nie przyjdzie przy takiej temperaturze.. musiala by spasc bardziej do lini albo poniżej
Na serio marzę, by już przyszła. Nie znoszę tego @ bólu i z chęcią się go pozbędę już.

Sprawdziłam właśnie na owufriend i w 1dc w tym cyklu miałam 36,81 temp, więc jednak jest możliwe, że @ przyjdzie dziś ;)
 
reklama
Dziewczyny szczególnie te po poronieniu albo po ciąży z komplikacjami powiedźcie mi proszę czy odrazu braliście L4 w nowej ciąży ? Zmieniam od września pracy i szczerze nie chciałabym odrazy uciec na L4 jeśli z ciążą było by ok i w miarę szybko się udało...
Dodam może, że to pracy przy komputerze w biurze nie żadna fizyczna [emoji6]

Poroniłam w listopadzie 2017, teraz jestm w ciąży - rozpoczynam 25 tydzień i dalej pracuję. Jeśli nic się nie dzieje to po co l-4?
 
Dziewczyny ratujcie jakie testy owulacyjne polecacie ,jeszcze nie używałam i chciałam się poradzić żeby nie kupić bubla jakiegoś [emoji6]

Ja kupuje takie Zobacz ofertę: Testy owulacyjne 50szt + ciążowe 10szt PREMIUM Link do: Testy owulacyjne 50szt + ciążowe 10szt PREMIUM

Nigdy mnie nie zawiodły, zawsze pięknie pokazują kreski jak marzenie.

opowiedz coś o sobie, ja też jestem tu nowa :) ile czasu sie staracie? :)

Jestem od początku forum, ale mimo, ze czytam to nie bardzo pisze stad pewnie większość mnie nie kojarzy [emoji6]

Mam 5 synków, staram sie 6 cykl, przeszłam dwie biochemiczne [emoji17], miałam przerwę, a w tym cyklu jakoś nabrałam nadziei, ze sie udało [emoji16]

To test z dzisiaj
IMG_6652.JPG

8dpo
IMG_6651.JPG

Wykres
 

Załączniki

  • IMG_6652.JPG
    IMG_6652.JPG
    118,2 KB · Wyświetleń: 322
  • IMG_6651.JPG
    IMG_6651.JPG
    71,3 KB · Wyświetleń: 330
A dziewczynki mam pytanie z innej bajki..
Co myślicie o weselach bez dzieci?
Dostaliśmy zaproszenie właśnie bez dziecka. A wydaje mi się że frajda dla dzieciaków na takim.weselichu..zabawa z balonami itd itp. Ale to moje skromne zdanie.
A wy jak uważacie? Może teraz taka moda.

My zapraszaliśmy z dziećmi choć mieliśmy ich mega dużo - zaproszonych dzieci do lat 10 było ponad 40, na weselu było 27. Osobiście uważam, że wesele to nie impreza dla dzieci, jednak pozostawiliśmy tą decyzję rodzicom.
Jedyne co zrobiliśmy, żeby taka liczba dzieci nie była bardzo uciążliwa to wzięliśmy animatorkę i na wesele i na poprawiny - bardzo fajną z polecenia, z masą atrakcji. Dodatkowo wypożyczyliśmy butlę z helem i kupiliśmy balony. W sumie dzieci cały czas miały zajęcie i nie było ich widać.
Gdyby ktoś zaprosił mnie bez dziecka to uszanowałabym to i poszłabym bez. Zresztą gdybym była zaproszona z dzieckiem, a miałabym z kim zostawić to też poszłabym bez.
Właśnie w przyszłym roku będziemy mieli wyjazdowe wesele mojej szwagierki i oboje jesteśmy zdania, że lepiej Młodą zostawić (będzie miała ok. 7 miesięcy) jednak oni chcą, żebyśmy wzięli... nie wiem co zrobimy, zobaczymy.
 
Ja kupuje takie Zobacz ofertę: Testy owulacyjne 50szt + ciążowe 10szt PREMIUM Link do: Testy owulacyjne 50szt + ciążowe 10szt PREMIUM

Nigdy mnie nie zawiodły, zawsze pięknie pokazują kreski jak marzenie.



Jestem od początku forum, ale mimo, ze czytam to nie bardzo pisze stad pewnie większość mnie nie kojarzy [emoji6]

Mam 5 synków, staram sie 6 cykl, przeszłam dwie biochemiczne [emoji17], miałam przerwę, a w tym cyklu jakoś nabrałam nadziei, ze sie udało [emoji16]

To test z dzisiaj Zobacz załącznik 880805
8dpo
Zobacz załącznik 880806
Wykres
Coś tam majaczy [emoji14] powtórz jutro albo pojutrze [emoji7] albo po prostu walnij betę :*
 
reklama
Do góry