reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
To jest twoja decyzja czy robisz badania czy też nie ;) nie ukrywajmy 99% tych badań jest płatnych więc skierowanie od lekarza nie jest ci potrzebne ;)
Ja doskonale o tym wiem. Tylko chodzi mi o to, ze jak lekarz powie żebym nie robiła badań bo to było jednorazowe itd. ... to co wtedy? Słuchać go, czy jednak zrobic te badania bynajmniej dla siebie.
Mam koleżankę która poroniła w 11 tygodniu i ten sam lekarz nic jej nie zalecił. Nie robiła badań, w 5cs po zabiegu zaszła i urodziła zdrowe dziecko.
Wiem, ze to moja decyzja czy zrobie czy nie, ale tez nie chciałabym podważać decyzji lekarza.
Ale tak czy inaczej ja bym chciala zrobic choć te podstawowe badania, przynajmniej by mieć czyste sumienie... :)
 
Ja owu najprawdopodobniej miałam w 11 dc ciekawe wiec jestem, w którym dc będzie @ [emoji848] euthyrox chyba pożądnie skróci mi cykle...
Ja obstawiam ze w tym cyklu owu byla właśnie wcześniej i moze @ przyjsc wczeniej ale pewna nie jestem bo teraz nie mierze temperatury, moge tylko przypuszczac ze owu u mnie byla w 10dc.. mialam bardzo mocne klucia jajnika i jak nigdy bardzo duzo śluzu płodnego [emoji848]
Hmm no zobacze co to bedzie za kilka dni bo dzis juz 18dc, brzuch juz zaczyna bolec jak na @ [emoji14]

A to euthyrox moze tak skrocic cykl ? [emoji848]

Kurde tak sobie myślę dzis ile to badan w przyszlym miesiącu przede mną caly czas nastawiona ze no badania jak badania zrobi sie i bedzie wiadomo co i jak tak teraz dopada mnie jakiś strach ze cos zlego w nich wyjdzie [emoji849]
 
Ja doskonale o tym wiem. Tylko chodzi mi o to, ze jak lekarz powie żebym nie robiła badań bo to było jednorazowe itd. ... to co wtedy? Słuchać go, czy jednak zrobic te badania bynajmniej dla siebie.
Mam koleżankę która poroniła w 11 tygodniu i ten sam lekarz nic jej nie zalecił. Nie robiła badań, w 5cs po zabiegu zaszła i urodziła zdrowe dziecko.
Wiem, ze to moja decyzja czy zrobie czy nie, ale tez nie chciałabym podważać decyzji lekarza.
Ale tak czy inaczej ja bym chciala zrobic choć te podstawowe badania, przynajmniej by mieć czyste sumienie... :)
Jeżeli chcesz i masz pieniądze to rób [emoji4] doskonale wiemy, że każda jest inna, jednej się uda, a drugiej nie, nie mamy na to żadnego wpływu, ja wśród znajomoch nie znam osoby, która by poroniła 2 razy pod rząd, a tu na forum jest takich osób mnóstwo więc różnie to jest niestety...
 
reklama
Ja obstawiam ze w tym cyklu owu byla właśnie wcześniej i moze @ przyjsc wczeniej ale pewna nie jestem bo teraz nie mierze temperatury, moge tylko przypuszczac ze owu u mnie byla w 10dc.. mialam bardzo mocne klucia jajnika i jak nigdy bardzo duzo śluzu płodnego [emoji848]
Hmm no zobacze co to bedzie za kilka dni bo dzis juz 18dc, brzuch juz zaczyna bolec jak na @ [emoji14]

A to euthyrox moze tak skrocic cykl ? [emoji848]

Kurde tak sobie myślę dzis ile to badan w przyszlym miesiącu przede mną caly czas nastawiona ze no badania jak badania zrobi sie i bedzie wiadomo co i jak tak teraz dopada mnie jakiś strach ze cos zlego w nich wyjdzie [emoji849]
Podobno może tak skrócić, a raczej wyregulować ;)
Też nie lubię badań zresztą jak każdy jak nie musze to nie robię, a jak jest konieczność to nie ma mocnych i zrobić trzeba, mi teraz też wyszła niedoczynność tarczycy i wysoka prolaktyna, nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy a jednak coś wyszło :/
 
Do góry