reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Co ja mam powiedzieć - średnio 32 dni... [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

@ wciąż nie ma, ból jak na @ jest. Zastanawiam się czy jest sens jutro testować, bo skoro dziś nawet cienia nie było, to czy jutro pojawi się cokolwiek?
Ja bym najpierw rano zobaczyła jak bedzie wygladac temperatura i jak dalej sie bedzie trzymać to bym testowala [emoji3]
 
reklama
Ale Cię przetrzymało.. Oby to była jednorazowa akcja z tym przedłużeniem. Albo następny cykl już porządnie przedłużony, 9-miesięczny :D
Mnie coś zaczęło na wieczór pobolewać w okolicach prawego jajnika - tam gdzie ta torbiel, czy też przerośnięty pęcherzyk.. Jakieś takie rozpieranie? Kłucie?
U mnie to gruczolaki niestety i stąd ta anomalia.
 
Ja bym najpierw rano zobaczyła jak bedzie wygladac temperatura i jak dalej sie bedzie trzymać to bym testowala [emoji3]

Fakt, to dobry tok myślenia. W jednej apce pokazało mi, że przy zapłodnieniu w tym późniejszym dniu owu, tp wypada na 01.04 a więc byłby to dopiero równy 4tc, może faktycznie ciut wcześnie.

Choc w drugiej ciąży test mi wyszedł pozytywny na dwa dni przed @ wiec nastawiam sie że raczej byłoby juz cokolwiek widać na teście.
 
Fakt, to dobry tok myślenia. W jednej apce pokazało mi, że przy zapłodnieniu w tym późniejszym dniu owu, tp wypada na 01.04 a więc byłby to dopiero równy 4tc, może faktycznie ciut wcześnie.

Choc w drugiej ciąży test mi wyszedł pozytywny na dwa dni przed @ wiec nastawiam sie że raczej byłoby juz cokolwiek widać na teście.
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110] melduj jutro jak temperatura [emoji3][emoji110][emoji110]

A co do tego ze we wczesniejszej ciazy szybko ci wyszedł test - nie sugeruj się tym [emoji57] kazda ciaza jest inna i nie musi byc tak samo, teraz moze akurat test ci wyjdzie dzien dwa po terminie a nie przed [emoji14]
 
Co ja mam powiedzieć - średnio 32 dni... [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

@ wciąż nie ma, ból jak na @ jest. Zastanawiam się czy jest sens jutro testować, bo skoro dziś nawet cienia nie było, to czy jutro pojawi się cokolwiek?

U mnie ostatnio beta miala wartość 38 w 42 dc. A test pokazał dwie kreski dużo później :)
 
Nie robiliśmy, mieliśmy zrobic zanim zaszłam - potem zaszłam i odpuściliśmy. Ale będziemy robić, tyle ze znowu wchodzą w grę tylko piątki bo mój pracuje za granica i jest tylko od pt-ndz.

Dziękuję!
Tylko tak się zastanawiam... jeśli lekarz powie zeby nie robić żadnych badań ?
To jest twoja decyzja czy robisz badania czy też nie ;) nie ukrywajmy 99% tych badań jest płatnych więc skierowanie od lekarza nie jest ci potrzebne ;)
 
Tak, to tabletki właśnie, ale drogo wychodzą, bo na miesiąc to wydatek ok. 70-80 zl. W aptece twierdzą, że nie ma do tego zamiennika ze względu na skład Dlatego wlqsnie chcialal spytać, czy któraś z Was to łyka, bo trochę spory wydatek, a mój lekarz z kliniki leczenia nieplodnosci jak zauwazylam wypisuje mi wszystko co najdroższe :D
Hej moja koleżanka brała te tabletki, mówiła ze są super wyniki wychodziły jej rewelacyjnie. A była po kilku poronieniach. Fakt drogie są ale może naprawdę dobre
 
reklama
Do góry