reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja doskonale o tym wiem. Tylko chodzi mi o to, ze jak lekarz powie żebym nie robiła badań bo to było jednorazowe itd. ... to co wtedy? Słuchać go, czy jednak zrobic te badania bynajmniej dla siebie.
Mam koleżankę która poroniła w 11 tygodniu i ten sam lekarz nic jej nie zalecił. Nie robiła badań, w 5cs po zabiegu zaszła i urodziła zdrowe dziecko.
Wiem, ze to moja decyzja czy zrobie czy nie, ale tez nie chciałabym podważać decyzji lekarza.
Ale tak czy inaczej ja bym chciala zrobic choć te podstawowe badania, przynajmniej by mieć czyste sumienie... :)

Ja nie robiłam żadnych badań po poronieniu. Jedno czego żałuje to fakt, że nie zbadałam płci mojego aniołka [emoji17]
 
reklama
Jeżeli chcesz i masz pieniądze to rób [emoji4] doskonale wiemy, że każda jest inna, jednej się uda, a drugiej nie, nie mamy na to żadnego wpływu, ja wśród znajomoch nie znam osoby, która by poroniła 2 razy pod rząd, a tu na forum jest takich osób mnóstwo więc różnie to jest niestety...
Dokładnie :(
 
Ja doskonale o tym wiem. Tylko chodzi mi o to, ze jak lekarz powie żebym nie robiła badań bo to było jednorazowe itd. ... to co wtedy? Słuchać go, czy jednak zrobic te badania bynajmniej dla siebie.
Mam koleżankę która poroniła w 11 tygodniu i ten sam lekarz nic jej nie zalecił. Nie robiła badań, w 5cs po zabiegu zaszła i urodziła zdrowe dziecko.
Wiem, ze to moja decyzja czy zrobie czy nie, ale tez nie chciałabym podważać decyzji lekarza.
Ale tak czy inaczej ja bym chciala zrobic choć te podstawowe badania, przynajmniej by mieć czyste sumienie... :)
Myśle, ze raczej napewno lekarz powie Ci, że po jednym poronieniu nie ma sensu robić badań. Mi powiedział, że nawer dwa poronienia mogą się zdażyć i nie musi to wcale oznaczać problemów...
Ja również nie robiłam badań genetycznycg po.poronieniu. Jedynie co zbadałam na własną rękę to tarczyca, prolaktyna, lh, fsh i progesteron. Ale to bardziej pod kątem kolejnych starań.
Ale decyzja należy do Ciebie. Jeśli masz wopne środki to możesz te badania zrobić na własną rękę bez wiedzy lekarza.
 
Myśle, ze raczej napewno lekarz powie Ci, że po jednym poronieniu nie ma sensu robić badań. Mi powiedział, że nawer dwa poronienia mogą się zdażyć i nie musi to wcale oznaczać problemów...
Ja również nie robiłam badań genetycznycg po.poronieniu. Jedynie co zbadałam na własną rękę to tarczyca, prolaktyna, lh, fsh i progesteron. Ale to bardziej pod kątem kolejnych starań.
Ale decyzja należy do Ciebie. Jeśli masz wopne środki to możesz te badania zrobić na własną rękę bez wiedzy lekarza.
Na pewno te podstawowe hormonalne zrobie, a reszte, zalezy od funduszy. Ale chciałabym jeszcze te na kwas foliowy zrobic
 
Cieżko sie do Was wbić w rozmowy, @IrenaX takie wczesne poronienia są bardzo częste, szczególnie pierwsza ciąża niestety. Nie szukaj przyczyny na sile. Zbadaj progesteron i prolaktyne i tsh ft3 i 4 bo tu jest spory problem często.
 
Długo sie staracie ?

Trudno powiedzieć dokładnie bo na raty ze względu na problemy z tarczyca, później ślub... w zeszłym cyklu nie chciałam jeszcze ale jakoś tak wyszło [emoji28] ale nic z tego i teraz bardzo chcieliśmy i chyba tez nic- brzuch od rana boli na okres, szyjka jest nisko i miękka wiec czekam [emoji21]
 
reklama
Do góry