reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Przy cyklach 26-27-28 dniowych owu wypada mi miedzy 13 a 17 dc, przy tych krotszych (24-25) nie wiem bo wtedy jeszcze nie mierzylam temperatury

Ja tez mam 26 dniowe cykle a owulacja w 11dc, co prawda nie mierze temperatury ale od roku zapisuje każda @ a owulacje poprzedza ból-skórze w podbrzuszu
 
reklama
Ja tez mam 26 dniowe cykle a owulacja w 11dc, co prawda nie mierze temperatury ale od roku zapisuje każda @ a owulacje poprzedza ból-skórze w podbrzuszu
Wiesz co samym bolem to sie nie ma co sugerowac, kolezanka dlugi czas sugerowala sie "aaa okolice plodnych, boli to na pewno owu".. a tu zdziwienie bo skoro boli to poszla zobaczyc na monitoring co i jak a tam ani sladu na owulke ani po niej bo dopiero byla kilka dni później [emoji57] wiec takim sposobem mogla przegapic kilka owulacji [emoji57]
 
Trudno powiedzieć dokładnie bo na raty ze względu na problemy z tarczyca, później ślub... w zeszłym cyklu nie chciałam jeszcze ale jakoś tak wyszło [emoji28] ale nic z tego i teraz bardzo chcieliśmy i chyba tez nic- brzuch od rana boli na okres, szyjka jest nisko i miękka wiec czekam [emoji21]
Aa no to trzymam kciuki zeby jednak nie przyszła wredna @ [emoji6][emoji110][emoji110]
 
Podobno może tak skrócić, a raczej wyregulować ;)
Też nie lubię badań zresztą jak każdy jak nie musze to nie robię, a jak jest konieczność to nie ma mocnych i zrobić trzeba, mi teraz też wyszła niedoczynność tarczycy i wysoka prolaktyna, nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy a jednak coś wyszło :/
No wlasnie ja sie boje ze wyjdzie cos nie tak i dodatkowy sterrs bedzie ehhh ...[emoji52] no ale jak mus to mus [emoji6]
Jak tak mysle o tych wszystkich badaniach to najbardziej bym chciala zeby jakims cudem @ nie przyszła [emoji38]
 
Wiesz co samym bolem to sie nie ma co sugerowac, kolezanka dlugi czas sugerowala sie "aaa okolice plodnych, boli to na pewno owu".. a tu zdziwienie bo skoro boli to poszla zobaczyc na monitoring co i jak a tam ani sladu na owulke ani po niej bo dopiero byla kilka dni później [emoji57] wiec takim sposobem mogla przegapic kilka owulacji [emoji57]

Hmmm... daje do myślenia! Na szczęście nam chyba 20 testów owulacyjnych wiec zaczynam testować w okolicy kolejnej owulacji xx
 
U mnie dziś 27 dc, 12 dpo i temperatura zaczyna spadać więc niedługo zacznę 9 cs..... A jeszcze dzisiaj okropnie boli mnie podbrzusze na @ a nigdy tak nie miałam a piersi już wogole nie bolą a od owu tak lekko pobolewaly..... Eh jeszcze 2 dni do @.....
 
U mnie 8dpo i temp nadal ładnie w gorze i zaczynam mieć malutka nadzieje, ze może to TEN cykl [emoji6]
IMG_6651.JPG


Pozdrawiam i miłego dnia [emoji16]
 

Załączniki

  • IMG_6651.JPG
    IMG_6651.JPG
    71,3 KB · Wyświetleń: 288
reklama
Dziewczyny ratujcie jakie testy owulacyjne polecacie ,jeszcze nie używałam i chciałam się poradzić żeby nie kupić bubla jakiegoś [emoji6]
 
Do góry