reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hahahha dorwalam M. [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Zazdraszczam. Ja sie z moim posprzeczalam o serduszkowanie i dziś nie było zadnych <3. A jesli to byl ten dzien... Jesli to co wczoraj to za malo? Będę w myślach obwiniac go jak będzie brak ciazy w tym cyklu. W pracy czulam sie fatalnie.. Mialan takie bóle jajnika, podbrzusza i krzyża.. .strasznie wzdeta dzis bylam nie wien co sie dzieje. Teraz troche lepiej ale jajnik jeszcze czuje.
 
reklama
Hej, wczoraj robiłam pierwszy raz w życiu test ciążowy ( pojawiła się druga, ale bardzo blada kreseczka ) nie byłam do końca przekonana co oznacza. Dopiero na forum znalazłam podobne zdjęcia. Dzisiaj wykonałam drugi test i zrobiłam zdjęcie. Możecie ocenić ?( pierwsze zdjęcie po1 minucie, drugie zdjęcie po 2 minutach od wykonania testu) Chcemy z mężem dzidzie i chyba udało się przy pierwszym cyklu.☺️
 

Załączniki

  • 5A84E426-2133-4A73-90AA-F5A955557FE6.jpeg
    5A84E426-2133-4A73-90AA-F5A955557FE6.jpeg
    836,4 KB · Wyświetleń: 122
  • D40D4E97-1894-4877-BF54-BCC022ACAAB1.jpeg
    D40D4E97-1894-4877-BF54-BCC022ACAAB1.jpeg
    909,6 KB · Wyświetleń: 129
Hej, wczoraj robiłam pierwszy raz w życiu test ciążowy ( pojawiła się druga, ale bardzo blada kreseczka ) nie byłam do końca przekonana co oznacza. Dopiero na forum znalazłam podobne zdjęcia. Dzisiaj wykonałam drugi test i zrobiłam zdjęcie. Możecie ocenić ?( pierwsze zdjęcie po1 minucie, drugie zdjęcie po 2 minutach od wykonania testu) Chcemy z mężem dzidzie i chyba udało się przy pierwszym cyklu.[emoji5]

No i Wam się udało :) Gratulacje!!
 
Hej, wczoraj robiłam pierwszy raz w życiu test ciążowy ( pojawiła się druga, ale bardzo blada kreseczka ) nie byłam do końca przekonana co oznacza. Dopiero na forum znalazłam podobne zdjęcia. Dzisiaj wykonałam drugi test i zrobiłam zdjęcie. Możecie ocenić ?( pierwsze zdjęcie po1 minucie, drugie zdjęcie po 2 minutach od wykonania testu) Chcemy z mężem dzidzie i chyba udało się przy pierwszym cyklu.[emoji5]
Gratuluje.
 
Hej, melduję że temperatura zaczyna spadać.. [emoji58]

Buuu... u mnie też spadek [emoji24] ale testuję na owu jeszcze bo niby wczoraj bledsze ale testowałam tylko raz, i nie wiem czy nie był mocz za bardzo rozrzedzony. Zobaczę dziś czy faktycznie blednie. Moje Apki od @ dopiero teraz pokazują dni płodne (w przeciwieństwie do ovufriend).
 
Hej, wczoraj robiłam pierwszy raz w życiu test ciążowy ( pojawiła się druga, ale bardzo blada kreseczka ) nie byłam do końca przekonana co oznacza. Dopiero na forum znalazłam podobne zdjęcia. Dzisiaj wykonałam drugi test i zrobiłam zdjęcie. Możecie ocenić ?( pierwsze zdjęcie po1 minucie, drugie zdjęcie po 2 minutach od wykonania testu) Chcemy z mężem dzidzie i chyba udało się przy pierwszym cyklu.[emoji5]
Bez wątpienia się udało :) gratulacje!
 
Miłego dnia kobity. Któraś dziś testuje?

Ja już mam stres przed tymi testami owu. Ale w sumie z M. już poprawione w razie co [emoji173]️ więc może [emoji1307]

Pozdrawiam z pracy już.
 
reklama
@Kaamilaaa może jeszcze skoczy do góry trzymam kciuki ;)
@aMarta12345 gratuluję :)
U mnie 6dc początek mierzenia temperatury i czekanie na owu która ma być za tydzień w czwartek oby tylko mąż był w domu w środę żeby można było serduszkowac przed owu ale u niego to nic nie wiadomo :no:
 
Do góry