reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Czyli pęcherzyk ciążowy jest, a jest malutki bo to wczesna ciąża. Beta jak na ten czas j na taki pęcherzyk tez ok. [emoji846] także proszę mi się nie stresować więcej i już nie czytać i nie analizować [emoji846]
Hi hi ;* potrafisz mnie podnieść na duchu:* Dziękuje!;) tylko zobaczymy co z tym progest. jeszcze wyjdzie :/
 
H jest zaznaczone przy 1 tc, czyli Twój wynik jest za wysoki na ten etap ciąży, na pewno jest ona starsza. Nie wiem czemu masz L przy 4 tc skoro mieścisz sie w widełki ale może to jakaś sugestia ze jesteś pomiędzy 1a 4 tc?
Tego nie pojmuje:/ bynajmniej gin coś burknęła ze możliwe ze to wczesna ciąża, No zobaczymy, może jednak było późno zapłodnienie, kurde nie wiem :/ ale i tak powiedziała ze to niskie normy
 
reklama
Powiem szczerze, nic mi to nie mówi... to która lepiej zrobic ? Zwykła betę hcg?
Większość kalkulatorów jest na b HCG. Nie wiem czy przyrost zwykłej HCG w takim samym tempie się podwaja. Łatwiej Ci będzie analizować wyniki robiąc betę a nie sam HCG. Chociaż z 2 strony jak już masz 1 wynik HCG to na pewno go się nie porówna do b HCG.
 
Do góry