reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Cześć. U mnie 25dc 13dpo (ovu potwierdzona przez gin). Test suprer czuły negatywny :( staramy się już rok. Nie mam dzieci i pewnie nigdy się nie uda... Tracę już nadzieję i nie mam siły ja kolejny cykl i kolejne rozczarowania...
Witaj, a robiłaś jakieś badania?


EDIT: ok, już przeczytałam,że tak. Ja po roku starań, po hsg (badanie drożności) zaszłam od razu w ciążę. :) Będzie dobrze, ważne,że rozpoczęliście diagnostykę. Czasem trzeba po prostu coś podkręcić :)
 
reklama
Możliwe, owulacja mogła być po prostu później. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to tylko orientacyjny termin, najbardziej się liczy to kiedy była owulacja. Nie martw się, bo ze swojej strony zrobiłaś już wszystko - badania, byłaś u lekarza, bierzesz teraz progesteron i choć brzmi to strasznie - teraz już możesz tylko czekać. Plamienie było, ale już go nie ma. Trzymam mocno kciuki, by w poniedziałek był piękny przyrost bety :)
Dokładnie. Bo ja wg terminu z om mam termin na 29 sierpnia. A tak na prawdę ciąża jest 8 dni starsza co każde USG prenatalne potwierdza. Bo owu miałam bardzo szybko tak samo jak i zagnieżdżanie.
A lekarz na tak wczesnym etapie ciąży nie jest nic w stanie powiedzieć. Ja na swoim pierwszym USG byłam w 7tc! Właśnie dlatego żeby już coś było widać i żebym się nie nakręcała.
 
Mi moja gin nie daje szans przy tak niskich normach :( najgorzej ze ten progesteron bardzo niski :( a to on przecież odpowiada za prawidłowe zagnieżdżenie:( U mnie nic a nic widać nie było, zobaczymy w poniedziałek :( jeśli nawet owu wystąpiła w 14-16 dc (czyli 29-31.05) to chyba i tak powinien być wyższy ? To byłoby już 2 tygodnie...
Ale to że powiedziała że nic nie widzi i nic nie obiecuję (ciąża za wczesna by na tym etapie cokolwiek mówić) to nie znaczy że nie daje żadnych szans tej ciąży. Już też nie nakręcaj się niepotrzebnie
 
Dokładnie. Bo ja wg terminu z om mam termin na 29 sierpnia. A tak na prawdę ciąża jest 8 dni starsza co każde USG prenatalne potwierdza. Bo owu miałam bardzo szybko tak samo jak i zagnieżdżanie.
A lekarz na tak wczesnym etapie ciąży nie jest nic w stanie powiedzieć. Ja na swoim pierwszym USG byłam w 7tc! Właśnie dlatego żeby już coś było widać i żebym się nie nakręcała.
Mi to w ogóle nic nie powiedziała, który tydzień, nawet nie użyła tego słowa ciąża :/ wiec nic nie wiem
Dokładnie. Bo ja wg terminu z om mam termin na 29 sierpnia. A tak na prawdę ciąża jest 8 dni starsza co każde USG prenatalne potwierdza. Bo owu miałam bardzo szybko tak samo jak i zagnieżdżanie.
A lekarz na tak wczesnym etapie ciąży nie jest nic w stanie powiedzieć. Ja na swoim pierwszym USG byłam w 7tc! Właśnie dlatego żeby już coś było widać i żebym się nie nakręcała.
Kati to Tobie pokazywało niska betę tak?
 
Witam w 20 dc do terminu spodziewanej @ zostało 12 dni :) pogoda piękna wiec trzeba ja wykorzystać nad jeziorkiem :) relaks ! Trzeba się odmużdżyć trochę i nie myśleć o tym co będzie :p
 
reklama
Do góry