reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

U mnie bez zmian dziś kolejny okres ...2 cykl po laparoskopii stracony. ..mi już chyba nic nie pomoże teraz będzie pewnie kilka miesięcy stymulacji clo albo czymś innym tylko czemu miało by pomóc? Skoro już raz zażywalam 4 miesiące clo i nic z tego. .nie wierzę juz ...
 
reklama
U mnie bez zmian dziś kolejny okres ...2 cykl po laparoskopii stracony. ..mi już chyba nic nie pomoże teraz będzie pewnie kilka miesięcy stymulacji clo albo czymś innym tylko czemu miało by pomóc? Skoro już raz zażywalam 4 miesiące clo i nic z tego. .nie wierzę juz ...

Wiem, ze czasem człowiek po prostu ma dosyć i traci nadzieję ...ale trzeba wierzyć, ze jeszcze bedzię pięknie i wreszcie się uda!!! Trzymaj się Kochana i nie poddawaj bo nigdy nie wiadomo jaka piękna niespodzianka od losu czeka na nas[emoji8]
 
Kurcze, dziewczyny... Tak bardzo bym chciała, żeby każda z Was zobaczyła pozytywny test i mogła trzymać w rękach maleństwo. Trzymam ciągle, bardzo mocno, za Was kciuki. ;*
 
Cześć dziewczyny dawno dawno mnie tu nie było widze ze niektórym się udały dwie kreseczki :Dgratuluje:D nam się udało donosić ciąże iii mamy juz prawie 3 miesiące:o:-D za wszystkie starające się kobietki trzymam ogromne kciuki!!
Pamiętam Twoje dwie kreski! Mała przesłodka! [emoji3590]
 
Wiem, ze czasem człowiek po prostu ma dosyć i traci nadzieję ...ale trzeba wierzyć, ze jeszcze bedzię pięknie i wreszcie się uda!!! Trzymaj się Kochana i nie poddawaj bo nigdy nie wiadomo jaka piękna niespodzianka od losu czeka na nas[emoji8]
A co u Ciebie?
Kurcze tak bym chciała żebyście wszystkie dziewczyny zobaczyły dwie kreski.
 
IMG_3458.JPG

Misja zakończona!
Nigdy, przenigdy się nie poddawajcie!
[emoji120][emoji16]
 
Matulu boska, O'Hara ile ja na to czekałam!!!! Podczytywałam Twoje posty na wątku staraczki ze stażem ponad rok. Jak ja się ciesze babo! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Dzięki [emoji8] ja jestem jeszcze w szoku no i zamartwiam się naturalnie, żeby wszystko się dobrze skończyło, ale póki co jest czas na radość ;) beta w czwartek 7.02 wynosiła 51, dziś 11.02 201 także przyrost prawie 100%, No wyglada to obiecująco ;)
To była druga inseminacja ;)
 
reklama
Dzięki [emoji8] ja jestem jeszcze w szoku no i zamartwiam się naturalnie, żeby wszystko się dobrze skończyło, ale póki co jest czas na radość ;) beta w czwartek 7.02 wynosiła 51, dziś 11.02 201 także przyrost prawie 100%, No wyglada to obiecująco ;)
To była druga inseminacja ;)
Wierze, ze jesteś w szoku i że się zamartwiasz. Ale musisz być dobrej myśli. Ja jestem. Wierzę, że ciąża będzie bezproblemowa i za 9 miesięcy wykluje się piękne bobo [emoji7]
 
Do góry