reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Co tam dziewczyny słychać? U mnie cisza ..jestem dzień po terminie okresu i cisza nie wiem czy znowu się cis poprzestawialo bo w ciaze ciężko wierzyć kiedy się starasz 3 lata ...może po tej laparoskopii się coś pokielbasilo
 
Cześć dziewczyny jak tam u was? Ja jestem 2 dni po terminie okresu i cisza ...pewnie znowu się coś pomieszało przez laparoskopie bo na ciążę Nie liczę objawow brak nie wiem co myśleć
 
Co tam dziewczyny słychać? U mnie cisza ..jestem dzień po terminie okresu i cisza nie wiem czy znowu się cis poprzestawialo bo w ciaze ciężko wierzyć kiedy się starasz 3 lata ...może po tej laparoskopii się coś pokielbasilo
Trzymam kciuki żeby to jednak było TO! [EMOJI110]
 
Cześć dziewczyny jak tam u was? Ja jestem 2 dni po terminie okresu i cisza ...pewnie znowu się coś pomieszało przez laparoskopie bo na ciążę Nie liczę objawow brak nie wiem co myśleć
Ja też objawów nie miałam żadnych praktycznie do końca ciąży, więc nie powiedziane że u Ciebie też ich może nie być :)
 
Dziewczyny dzięki za kciuki ale niestety dzisiaj brazowe plamienie czyli okres nadchodzi ...przestałam juz wierzyć w cud..nic nie pomogło ani laparoskopia. ..a ten cykl tez będzie stracony( ze względów zdrowotnych) powodzenia życzę może innym się uda!!!
 
Dziewczyny dzięki za kciuki ale niestety dzisiaj brazowe plamienie czyli okres nadchodzi ...przestałam juz wierzyć w cud..nic nie pomogło ani laparoskopia. ..a ten cykl tez będzie stracony( ze względów zdrowotnych) powodzenia życzę może innym się uda!!!
Kochana moze akurat kolejne cykle okaza sie owocne. Bardzo 3 mam kciuki za Ciebie✊✊
 
Cześć dziewczyny dawno dawno mnie tu nie było widze ze niektórym się udały dwie kreseczki :Dgratuluje:D nam się udało donosić ciąże iii mamy juz prawie 3 miesiące:o:-D za wszystkie starające się kobietki trzymam ogromne kciuki!!
 

Załączniki

  • 2019-02-02-13-42-47-919.jpg
    2019-02-02-13-42-47-919.jpg
    347,9 KB · Wyświetleń: 104
  • 20190204_134515.jpg
    20190204_134515.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 106
  • 20190108_184027.jpg
    20190108_184027.jpg
    1 005,5 KB · Wyświetleń: 112
Cześć dziewczyny dawno dawno mnie tu nie było widze ze niektórym się udały dwie kreseczki :Dgratuluje:D nam się udało donosić ciąże iii mamy juz prawie 3 miesiące:o:-D za wszystkie starające się kobietki trzymam ogromne kciuki!!

Gratulacje!!! Słoooodziak [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Do góry