reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Skrajne emocje dziś na forum.
@kari21 Twoja wiadomość zbiła mnie z nóg! To niezwykła niespodzianka!
@Sesil przykro mi, nie wiem, jakie są opcje leczenia takiego przypadku ale pewnie parę jest. Razem z lekarzami będziecie je sprawdzać i trzymam kciuki, że uda się mieć własne dziecko. Ale adopcja też jest piękną rzeczą. Mój mąż zaczął mówić o adopcji, zanim zaczęliśmy się w ogóle starać. :)

A teraz coś ode mnie. Znowu nie mam śluzu płodnego. Znowu po antybiotykach. Rok temu pierwszy raz złapałam gdzieś grzybicę i po leczeniu przez 3 cykle nie miałam śluzu płodnego. Gdy tylko pierwszy raz pojawił się w grudniu, od razu zaszłam. 2 następne cykle też był piękny książkowy. A na wizycie kontrolnej 2 tygodnie temu gin zauważył, że grzybica zaczęła się nawracać i dał znów antybiotyk, o wiele łagodniejszy, ale śluzu i tak nie ma! Że też ta głupia infekcja dopadła mnie akurat, jak zaczęłam się starać! Wcześniej zawsze miałam piękny śluz płodny... A teraz infekcja będzie się nawracać co parę miesięcy i obniżać i tak już bardzo niskie szanse na zajście...
Też miałam kiedyś grzybice i dostałem antybiotyk i mój mąż czy twój lekarz też przepisał wam obojgu?
 
Teraz też dostałam glubulki. Brałam je przez 5 dni, jeszcze przed okresem. Raczej nic innego nie mogłoby wpłynąć na brak śluzu.
My też dostaliśmy oboje po 7 tabletek, jedną dziennie. miesiąc temu nabawiłam się grzybicy przed okresem. A później mój gin powiedział ,że to i tak dużo dostaliśmy, bo jedna już leczy grzybicę pochwy. A ja do tego miałam globulki i maść jednorazowa,która się "wstrzykuje" do środka. I kupiłam od razu żel do higieny intymnej,który zależny jest dla kobiet w ciąży właśnie aby chronić przed grzybica.

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zaczarowana idealne wymiary z data owulacji, 7t5d
A znasz przyczynę krwawienia?jeżeli Cię to pocieszy to ja miałam krwawienie w 1 ciąży przez 3 tyg. W tym 2 dni jak normalny okres żywo czerwoną krwią ze jak poszłam na izbę przyjęć to lek. Oj to chyba Pani ma normalny okres już...Ale jednak wszystko się U spokoilo z krwawieniem. Chyba już to tobie pisałam ?
 
@kari21 o matko! Ale wiadomość! Jestem w szoku! Mały fighter! Coś niesamowitego. Wiadomo może co powodowało krwawienie?
@Sesil może akurat da się suplementami i jakimiś lekami? Będę trzymać za Was mocno kciuki. Trzymajcie się ciepło, wierzę że Wam się uda :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry