reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

I wiecie co? Jak zwykle po wprowadzeniu daty Flo mi przemodelowalo cykl i co się okazało? Ze owu była akurat w tym dniu kiedy mielismy 2 dni przerwy...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To stosuj testy owulacyne mi zawsze owu wychidzula w innym terminie niż mi się wydawało
 
reklama
Hej dziewczyny. Mi sie udalo za 3 cyklem...poronilam wczoraj w 11tc. Ciąża zmarla w 8tc ☹

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem przez co przechodzisz :( ja poronilam w 7 tygodniu to straszne przezycie w szczegolnosci jak sie o ta mala istotke wstarasz.. trzymaj sie i niepodawaj sie ja dalej sie staram i mam nadzieje ze niedlugo sie uda.. :*
 
Poczytajcie dziewczyny .
Miałam dziś poważna rozmowę z mężem .
Odpuszczam na dobre . Póki nie oczyszcze głowy będzie ciężko . A jest mi z miesiąca na miesiąc ciężej . Od dziś nic nie planuje ! Życzę Wam wszystkim powodzenia!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Poczytajcie dziewczyny .
Miałam dziś poważna rozmowę z mężem .
Odpuszczam na dobre . Póki nie oczyszcze głowy będzie ciężko . A jest mi z miesiąca na miesiąc ciężej . Od dziś nic nie planuje ! Życzę Wam wszystkim powodzenia!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Marta myśle, ze głowa głowa ale jak nie wychodzi to badać się trzeba[emoji1] ja generalnie tez staram się odpuścić i już wakacje zadatkowalam w lipcu i zawody planuje ale jednak w mojej sytuacji kiedy mąż jest tylko na dojazdy muszę trochę planowac[emoji79]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez ostro nastawiłam sie na dziecko ale tylko 2 cykle a potem stwierdziłam ze przecież nie o to chodzi,mamy sie cieszyć sobą!!!! I zaszłam [emoji50]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Mi sie udalo za 3 cyklem...poronilam wczoraj w 11tc. Ciąża zmarla w 8tc ☹

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mi przykro


3jgxskjo51j6485i.png
 
Dla mnie najgorsze było ostatnie usg przed zabiegiem i ta głupia nadzieja, ze może jednak pomylili sie i serduszko bije...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja na ostatnim usg przed zabiegiem usłyszałam dosłownie: "Ciąża perfekt!" I po chwili: "Tylko wie pani, że jest źle ulokowana?"
Wiedziałam, diagnozę inny lekarz postawił już dzień wcześniej. Ale pierwsze zdanie wzbudziło taką głupią naiwną nadzieję, że jednak wszystko jest ok.
 
reklama
Ja na ostatnim usg przed zabiegiem usłyszałam dosłownie: "Ciąża perfekt!" I po chwili: "Tylko wie pani, że jest źle ulokowana?"
Wiedziałam, diagnozę inny lekarz postawił już dzień wcześniej. Ale pierwsze zdanie wzbudziło taką głupią naiwną nadzieję, że jednak wszystko jest ok.
Pffff zawalu szło dostac. Bez wątpienia serce pękało .

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry