reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Przeprowadzam się do tej grupy chociaż i nie wiem czy tu też się dopisuję. Ogólnie 2 lata starań o dziecko....W tym poród martwego dziecka w 9 miesiącu, dlatego pisze że 2 lata starań bo nadal na pytania czy masz dzieci odpowiadam ,, nie". Poza tym posiadam polipy macicy które 2 krotnie były oferowane i stale dorastają, obecnie na 2 małe znowu. Dziś mam zły dzień jak zwykle kiedy do drzwi puka @. To by było na tyle szukam tu wparcia i pocieszenia.calusy

Witaj ;) u nas bedzie Ci razniej ;) przykro mi z powodu Twojej straty :( ja tez staram sie juz ponad dwa lata w lipcu i sierpniu mialam ciaze biochemiczne, poza tym oboje z mezem niby zdrowi a dzidzi nie ma.
Mam nadzieje,ze i dla nas kiedys zaswieci sloneczko ;)
 
POPROSZĘ TUTAJ lub PW AKTUALNE DANE (ostatni@, data testowania) Od:
@KatiNails
@Dagaa11
@Ewarut
@Sonia30
@Wiolus85
@mala.wiedzma.
@Velvetka


PROSZE O DANE DO TABEKI (imoe, wiek, ktory cykl, fata ostatniej@,data testowania, ktore dziecko) od:

@lili78
@majaaaa
@Asia899
@monia36
@Edzia24

Dziękuję


Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
Poszło :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny. Pisałam tu kiedyś na początku starań, po chwili zniknęłam i wracam. Jednak chyba potrzebuje wsparcia... to już 9 cykl.. 9 razy przepełniona wielką nadzieją tuż przed pojawieniem się tylko jednej kreski na dziesiątkach już testów... Smutno tak...Mogę dołączyć?
Dołączaj :* trzymam za Ciebie kciuki w końcu się uda ! Ja teraz 3cs. Ale z synem zaskoczyło w 13cs

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki zeby nie przyszło . Ja miałam taki weekend przez ta betę i pęcherz ze lepiej nie mowić . Teraz juz niby czuje ze na pewno nie ma ale @ konkretnej tez nie ma tylko jakieś brudy . Normalnie mam dosyć tych obserwacji i tych paranoi .
No ja żebym chociaż miała jakiś znak, a tu nic się nie dzieje, wszystko tak jak zawsze. Chociaż może to i lepiej, przynajmniej tak sobie nadziei nie robię,i gdzies w środku przygotowuje się na @ jednak. U ciebie dziwne że małpy nie było 6dni może to spowodowane stresem,i chęcią zajścia w ciążę :/
 
Przeprowadzam się do tej grupy chociaż i nie wiem czy tu też się dopisuję. Ogólnie 2 lata starań o dziecko....W tym poród martwego dziecka w 9 miesiącu, dlatego pisze że 2 lata starań bo nadal na pytania czy masz dzieci odpowiadam ,, nie". Poza tym posiadam polipy macicy które 2 krotnie były oferowane i stale dorastają, obecnie na 2 małe znowu. Dziś mam zły dzień jak zwykle kiedy do drzwi puka @. To by było na tyle szukam tu wparcia i pocieszenia.calusy
Bardzo mi przykro :(
Trzymamy za Ciebie kciuki ! W końcu musi się udać ! Wielkie wirtualne tulasy !

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beta ci rośnie? Pamiętam jak czytałam kiedyś o ciąży itd to dziewczyna pisała że betę miała 0,1 i nie była w ciąży,a ty moim zdaniem masz jednak więcej....zastanawiające
Do1,2 nie ma ciąży. Potem wyższe wartości mogą ją wskazywać

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry