reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Gin na tym etapie nie bedzie w stanir stwierdzic na 100% ciąży...moze zpbaczyc zmiany zachodzace wewnatrz ale każe czekac..test czy beta hcg najlepsza opcja
 
Gin na tym etapie nie bedzie w stanir stwierdzic na 100% ciąży...moze zpbaczyc zmiany zachodzace wewnatrz ale każe czekac..test czy beta hcg najlepsza opcja
Ok rozumiem. Jejku ta niepewność jest straszna. Ale coś mi się wydaje że po prostu @ się za kilka dni rozkręci i tyle.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana wiem ze ta niepewność dobija i to czekanie ale czas ..ten nast tydzien powinien dac odp. I zycze by sie udaloll:))
No to spokojnie czekam na rozwój sytuacji. I jak @ nie będzie zrobię ww wtorek ostateczny test. A co jeśli znów Bedzie negatywny a @ nie będzie. Muszę wtedy iść do gin po jakieś tabletki na wywolanie @ ? Jestem zielona w tych tematach. W 2011 r urodziłam synka i od tamtej pory brałam tabletki anty. Dopiero 3 czerwca odstawilam. I od tego czasu się staramy.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry