reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Bety nie robiłam byłam u gina kazał czekać do 1 jak się nie zmieni to w poniedziałek na badania mnie wyśle podobno coś jest z prawym jajnikiem a owulacji mialam z lewego caly czas podczas stymulacji czyli nasze szanse ci raz bardziej spadają
To że spadają wasze szanse wcale nie znaczy że się nie uda :-) każdej z nas czy to tej co ma dużo mniejsze problwmy z zajsciem czy to tym co mają większe problemy z zajściem w końcu się ida :-)



f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Witam!
Już od dłuższego czasu czytam Wasze forum.
2 miesiące temu postanowiliśmy z narzeczonym zacząć starania. Ale całkowicie na spokojnie.
Odstawiłam tabletki, przez co cykle mam strasznie nieregularne. Ostatnie były po 25 i 21 dni. Dzisiaj mam 29 dzień cyklu, od tygodnia mnie ciągnie podbrzusze, jajniki kluja, a @ ani widu ani słychu.
Więc... Kiedy najlepiej robić test? Nie jest jeszcze za wcześnie?

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj :)
Gratulacje!!!


Ja czekam w poczekalni. Krew pobrali. Czekam na usg [emoji7].

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To że spadają wasze szanse wcale nie znaczy że się nie uda :-) każdej z nas czy to tej co ma dużo mniejsze problwmy z zajsciem czy to tym co mają większe problemy z zajściem w końcu się ida :-)
Moja siostra to dała mi pocieszenie stwierdziła ze zamiast dziecka mam dostatnie życie zero długów wakacje co roku nowy telefon co roku nowy samochód mogę pozwolić sobie na wszystko do tego w wieku 22 lat zostalam kierownikiem zmiany podobno mam bardzo udane zycie a im dłużej się staramy tym bardzie wyjątkowe będzie nasze dziecko to moje dziecko chyba prezydentem zostanie



f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Moja siostra to dała mi pocieszenie stwierdziła ze zamiast dziecka mam dostatnie życie zero długów wakacje co roku nowy telefon co roku nowy samochód mogę pozwolić sobie na wszystko do tego w wieku 22 lat zostalam kierownikiem zmiany podobno mam bardzo udane zycie a im dłużej się staramy tym bardzie wyjątkowe będzie nasze dziecko to moje dziecko chyba prezydentem zostanie
 
Gratulacje! Mówiłam ze miesiąc jeszcze sie nie skończył hehe dzis i ja chyba zatestuje miesiaczka ma byc w środę. Przyznam sie szczerze ze tak jak kilka dni po owulacji bolał mnie brzuch tak teraz nic mnie nie boli nic nie czuje i szykuje sie na @ w pierwszej ciąży bolalo mnie wszystko co ciążowe tak woec zatestujw by miec to juz z głowy. Dziewuszki mam pytanie. Czy któraś ma nadżerkę? Mam 26lat nigdy nie miałam cytologi proponoqal mi lekarz 2 miesiące temu ale kasy nie miałam zbytnio będę robic w listopadzie. Czuje ze to przez to nie mogę zajść. Czy to moe być przyczyna?
 
Gratulacje! Mówiłam ze miesiąc jeszcze sie nie skończył hehe dzis i ja chyba zatestuje miesiaczka ma byc w środę. Przyznam sie szczerze ze tak jak kilka dni po owulacji bolał mnie brzuch tak teraz nic mnie nie boli nic nie czuje i szykuje sie na @ w pierwszej ciąży bolalo mnie wszystko co ciążowe tak woec zatestujw by miec to juz z głowy. Dziewuszki mam pytanie. Czy któraś ma nadżerkę? Mam 26lat nigdy nie miałam cytologi proponoqal mi lekarz 2 miesiące temu ale kasy nie miałam zbytnio będę robic w listopadzie. Czuje ze to przez to nie mogę zajść. Czy to moe być przyczyna?
Nadżerki to ja niby nie miałam tylko stan przednowotworowy a wyniklo to z cytologii grupa 3b. I miałam w styczniu tego roku robioną konizację mwtodą pętli elektrycznej czyli taka troche wypalanka tez byla wiec jak masz mozliwosci to lepiej mykaj na cyto zeby uniknac problemow takich jak ja mialam

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Zaczarowana piosala ze kierownikiem zostaloa w tym wieku he
No tak to jest. Ze jak uklada sie jedno to marnie z drugim wrrr ale badzmy dobrej mysli...

Elodia no wlasnie roznie to bywa
Moja znajoma anorektyczka zaszla w 4 cyklu ... Brzucha nie miala przy porodzie ..dziecko 1.900 i chprowite ehh
Ja zwolnie troche na ten miesiąc zobaczymy hee
 
Do góry