reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hope żadna tajemnica. Nie biorę żadnych leków ani w żaden sposób sie nie wspomagam poza żelazem i witaminami. Dla mnie ciąża to byl cud. Po komplikacji po operacji w wieku 17 lat miałam duo komplikacji. Mam pełno zrostów. Lekarze powiedzieli ze dziecko im szybciej tym lepiej. Urodził sie Fabi. Potem nigdy sie nie zabezpieczalismy. Unikalismy tylko owulacji. Mieliśmy 3 podejścia do stan. 2 razy odpuszczalismy. Za 3 razem udało się w 3iesiacu. Ale w 9 tyg (lipiec 2016) poronilam. Od września staranka ale nic. Konsultowałam się z lekarzami ale najlepiej było by usunąć zrosty ale w moim przypadku są 3 opcje. Albo bedzie lepiej albo nic sie nie zmieni albo bedzie duzo gorzej. Wiec sie nie decyduje. Mamy 3 dzieci. Wiec wychodzi my z założenia ze co ma być to bedzie.

@Spark kochana!!!! Wysylam priva
Odpisalam :*

Kochana a słyszałaś o bodajże plastrach na zrosty? Niektóre staraczki są bardziej obeznane w tym temacie... ponoć niektórym całkiem dobrze pomagają, i operacji nie trzeba!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Hope, @Emsi* kochane u mnie dobrze, ciąża mnie dopiero teraz zaczyna wykanczac także nie ma źle :D
U innych staraczek raczej jak wcześniej, o tych zaciazonych jak @Paraplu czy teraz @basia89 wiecie, reszta nadal się stara i dzielnie walczy!
A Wy jak tam?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Hope, @Emsi* kochane u mnie dobrze, ciąża mnie dopiero teraz zaczyna wykanczac także nie ma źle :D
U innych staraczek raczej jak wcześniej, o tych zaciazonych jak @Paraplu czy teraz @basia89 wiecie, reszta nadal się stara i dzielnie walczy!
A Wy jak tam?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

To przekaz powodzenia naszym kochanym staraczkom [emoji4]
U mnie 30tc i od jakiegoś tygodnia już ciężko, jakieś dolegliwości i oczywiście stres z tym związany ... jeszcze trochę trzeba wytrzymać [emoji6]a który tc już u Ciebie ? Mamy już jakieś dzieciaczki staraczkowe? [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To przekaz powodzenia naszym kochanym staraczkom [emoji4]
U mnie 30tc i od jakiegoś tygodnia już ciężko, jakieś dolegliwości i oczywiście stres z tym związany ... jeszcze trochę trzeba wytrzymać [emoji6]a który tc już u Ciebie ? Mamy już jakieś dzieciaczki staraczkowe? [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie 35 i mam już naprawdę dość :o kręgosłup wysiada i ogólne zmęczenie...
Taaak, Nessi i Emzilka urodziły córeczki kilka dni temu :D są kochane!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Spark w końcu jesteś w ciąży jak należy :-D A Ty wiesz ( no nie możesz bo skąd), że w dniu @ która do mnie nie przyszła, kot koleżanki wylegiwał się na moim brzuchu? Od razu przypomniały mi się te "Twoje" koty.

Czekam teraz na prawdziwe ciążowe atrakcje u @Paraplu, sprawiedliwość musi być:-D:-p

@NeSSi @Emzilka gratuluję! Tak ciężko było na początku a jak bardzo warto!

Jak ja bym chciała być już tak blisko jak Wy...
 
Ostatnia edycja:
U mnie 35 i mam już naprawdę dość :o kręgosłup wysiada i ogólne zmęczenie...
Taaak, Nessi i Emzilka urodziły córeczki kilka dni temu :D są kochane!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Cudownie [emoji4]Nessi wysłałam gratulki i widziałam niunie, śliczna. Cieszę się, ze wszystko ok a już niedługo Twój synio będzie przy Tobie [emoji6]i wszystkie dolegliwości miną


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Spark w końcu jesteś w ciąży jak należy :-D A Ty wiesz ( no nie możesz bo skąd), że w dniu @ która do mnie nie przyszła, kot koleżanki wylegiwał się na moim brzuchu? Od razu przypomniałyi się te "Twoje" koty.

Czekam teraz na prawdziwe ciążowe atrakcje u @Paraplu, sprawiedliwość musi być:-D:-p

@NeSSi @Emzilka gratuluję! Tak ciężko było na początku a jak bardzo warto!

Jak ja bym chciała być już tak blisko jak Wy...
Poważnie? Ahhh te koty! [emoji14]
Paraplu z dwójką pewnie będzie miała jeszcze ciężej pewnie...
No powiem Ci, że cieszę się, że u mnie już tak daleko, mimo, że gorzej znoszę niż którykolwiek wcześniejszy miesiąc ciąży [emoji14]
A Ty jak.się czujesz ogólnie? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry