reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Spark właśnie nigdy monitoringu nie miałam, jeśli przez lato nie uda się to porozmawiam z lekarka. Miałam dotychczas mnóstwo wizyt u ginekologow w przeróżnych dniach cyklu i zawsze było wszystko ok. Nie raz słyszałam, że owulacja na dniach, ale i tak warto potwierdzić monitoringiem. :)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A brałaś z gin pod uwagę zespół LUF? Bo wtedy właśnie nie pękają pęcherzyki... trochę czasu się staracie, dziwne że żaden gin nie drążył tematu. Zrobiliście badanie nasienia?

cbpregz2ljqjsg03.png
 
reklama
Mi pęcherzyki pękają a dostałam w tym cyklu zastrzyk na pękniecie.
17 dc
 

Załączniki

  • upload_2017-6-14_8-28-10.png
    upload_2017-6-14_8-28-10.png
    97,2 KB · Wyświetleń: 91
A brałaś z gin pod uwagę zespół LUF? Bo wtedy właśnie nie pękają pęcherzyki... trochę czasu się staracie, dziwne że żaden gin nie drążył tematu. Zrobiliście badanie nasienia?

cbpregz2ljqjsg03.png
Zespół LUF ? pierwszy raz słyszę o takim. Badanie nasienie było dwa razy, są obniżone parametry ale tragedii nie ma. Obecnie mąż od czerwca rzucił palenie ( do tej pory 2 paczki dziennie były standardem) plus suplementacja witaminami. Myślę we wrześniu powtórzyć badanie i zobaczyć czy się polepszyły. Drogo wychodzi monitoring cyklu ? Zastanawiam się czy nie zrobić w przyszłym cyklu. Tylko moja obecna gin przyjmuje tylko raz w tygdoniu

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zespół LUF ? pierwszy raz słyszę o takim. Badanie nasienie było dwa razy, są obniżone parametry ale tragedii nie ma. Obecnie mąż od czerwca rzucił palenie ( do tej pory 2 paczki dziennie były standardem) plus suplementacja witaminami. Myślę we wrześniu powtórzyć badanie i zobaczyć czy się polepszyły. Drogo wychodzi monitoring cyklu ? Zastanawiam się czy nie zrobić w przyszłym cyklu. Tylko moja obecna gin przyjmuje tylko raz w tygdoniu

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A może zasięgnij porady innego ginekologa [emoji6][emoji6]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
A może zasięgnij porady innego ginekologa [emoji6][emoji6]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
W ciągu 5 lat miałam 5 ginekologow plus kilka konsultacji. miałam więcej wizyt ginekologicznych niż niektóre kobiety w ciągu całego swojego życia. Chciałabym w końcu zatrzymac się u kogoś na stałe bo ciągle powtarzanie swojej historii jest trudne :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje :) ile cykli się starałaś i jak obstawiony był cykl?
Od października tamtego roku i nic nam nie wychodziło. Później w marcu pojawił mi sie torbiel to odpuściłam i do czerwca miałam byc na hormonach. Miała sie pojawić miesiączka i sie nie pojawiła. W poniedzialek wstałam i coś mnie tknęło zrobic test i zrobiłam :-D
Wiec niczego nie pilowałam samo jakoś wyszło, wystarczyło odpuścić
 
reklama
Witam kochane ja w lutym byłam z wami poroniłam pusty pęcherzyk po raz drugi ten sam przypadek w kwietniu 2016 było pierwsze poronienie.Teraz mam odwagę napisać na pewno was nie nadrobię.Moja sytuacja wygląda tak że 3 cykle byłam na anty zmieniłam ginekologa i ten pozwolił mi po 3 mc się starać po wybraniu tabletek 3op przy anty kazał mi brać witaminy dla planujących ciążę gdzie poprzednik mówił 6mc odczekać i że przy anty abym nie brała kwasu foliowego nawet bo nic mi to nie da.No ale teraz chodzę do takiego lekarza gdzie robi dopiero specjalizacje i jest młody a tamten już miał długi staż pracy i nie wiem którego słuchać.Międzyczasie wyszedł mi stan przedcukrzycowy i to też mogła być przyczynna tych pustych teraz muszę czekać na badanie hemoglobiny glikolizowanej i po tym wyniku pani diabetolog mi pozwoli.Jestem na diecie cukrzycowej przez miesięcy schudłam 6kg

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry