reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁Październikowe kreski ! 🍎

reklama
Ja robię nocki i dla mnie to jest koszmar. Czasem idę ze łzami w oczach. A nocki i stres w cale nie pomaga 😡
Ja już mówię mężowi, że wolała bym robić u Niego na wykończeniówce ale mnie zatrudnić nie chce 😅
No nie, to ja biurowo 9-17, ale atmosfera, zadania, brak perspektyw itp nie pomagają w znalezieniu motywacji do pracy.

Szczególnie jak ostatnio się tak dziwnie czuję. Przed chwilą prawie zasłabłam robiąc sobie picie. A po rozwieszeniu prania odpoczywałam pół godziny. Niech już albo mi przejdzie, albo niech to będzie jakaś choroba, która też się zacznie i skończy.
 
No nie, to ja biurowo 9-17, ale atmosfera, zadania, brak perspektyw itp nie pomagają w znalezieniu motywacji do pracy.

Szczególnie jak ostatnio się tak dziwnie czuję. Przed chwilą prawie zasłabłam robiąc sobie picie. A po rozwieszeniu prania odpoczywałam pół godziny. Niech już albo mi przejdzie, albo niech to będzie jakaś choroba, która też się zacznie i skończy.
robiłaś żelazo i ferrytyne może ?
 
Witam :) proszę mnie zapisać na testowanie na 24.10 (29dc)
Może napiszę parę słów o sobie: jestem po 30tce, mam 2.5 letnią córkę. W ciąży byłam 4 razy (biochem 02.21r, udana 09.21-26.05 , 10.23 biochem,12.23r ektopowa)
Z mężem jesteśmy na etapie "będzie co będzie,ani się nie spinamy ani nie pilnujemy".
Trzymam kciuki za Wasze kreseczki i piękne fasolki na USG 🌈♥️
Robiłaś jakieś badania, czemu te Biochemy się trafiają ? Też jestem 12.23 ektopowa :(
 

Załączniki

  • 5a6eb054-5e23-450f-b21b-7d41208a5539.jpeg
    5a6eb054-5e23-450f-b21b-7d41208a5539.jpeg
    41,1 KB · Wyświetleń: 41
Ferrytyne jakiś czas temu sprawdzałam, w lipcu. Miałam 22 przy normie 13-150. Próbowałam brać żelazo od lekarza, ale mój żołądek kompletnie go nie tolerował.
Masz niską ferrytyne przecież, najlepiej podobno dążyć do 60 czy 50 już nie pamiętam. Dobrze było powtórzyć te dwa badania. I faktycznie ogarnąć.
 
reklama
Do góry