reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ta to ma szczęście, co ;) dla niej pewnie kłopot, a my byśmy wszystko oddały za taką ciążę...
@MartaBarbaraWeronika myślę, że masz większe szanse niż my, bzykające się "na czas"...
@Spark myślę, że Doktor @Martaldz też by nic nie wymyśliła, bo @Martaldz też niestety nie zrobi hsg w tym cyklu :(
@oczekiwanie trzymam kciuki! Takie poświęcenie musi być wynagrodzone ;)

Nie przyspieszymy nic niestety, w matce polce robią to tylko w środy i czwartki. Musimy czekać aż naprawią, więc generalnie jesteśmy w dupie [emoji6]
 
reklama
Hej:happy:
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka! W końcu my też dziećmi jesteśmy, troche wyrośniętymi ale dziećmi;):D
Jakie plany macie na dzien dziecka?
Co porabiacie ze swoimi pociechami?
Ja mojego syncia dzisiaj wcześniej odbiorę z przedszkola, pojedziemy na salę zabaw potem do kina, a na koniec na boisko gdzie dzieciaczki będą miały rozgrywki w piłce nożnej, mam nadzieję że mu się spodoba:happy:
Co do staranek naszych to...zrobiłam już kilka testów (ostatni we wtorek) i negatyw a to był 27dc, wczoraj miałam dostać@ i jej nie ma. Boję się zrobić kolejny test i kolejnego rozczarowania. Ostatnie 3 miesiące @ regularnie co 28 dni, ale w sumie 1 dzień to żadne spóźnienie, kiedyś zdarzały się cykle 34 dniowe więc może coś się poprzestawiało:baffled:
Poczekam jeszcze z 2 dni, nie kupiłam już kolejnych testów bo pewnie wszystkie bym zużyła:zawstydzona/y:
@marc zdrówka życzę i oby to plamienie nie było @ :happy:
@MartaBarbaraWeronika zazdroszczę Ci Twojego podejścia do staranek!
@ketsurui ciasto wygląda rewelacyjnie, aż ślinka cieknnie:p
@StorAnia a robiłaś test?
@MoKa nie jesteś sama z tymi objawami, ja od owulacji wypatruję objawów ciąży :oops:
W czerwcu odpuszczam testy owulacyjne, jedziemy na urlop nad morze za tydzień, więc może jak trochę odpuszczę to coś cudownego się w końcu pojawi.:happy:
Miłego dzionka Wam życzę:happy:
 
W udanym cyklu jajnik bolał mnie zaraz po @, w owu i po owu. Prawie cały czas, więc ja bym się tak mocno jajnikiem nie sugerowała. ;) zajmij czymś głowę i nie myśl tyle, bo zwariujesz Kobieto! :)

Ja się nie sugeruję jajnikiem bo od kilku miesięcy kompletnie nie wierzę w żadne objawy. Ja się tylko martwię czy coś złego się nie dzieje (powrót zrostów itp). Głowę bardzo staram się zająć pracą ale dziś to tak mega boli że chyba z tego bólu tak mi słabo i niedobrze :(
 
Witam. Ja miałam nadzieję na ten cykl Ale chyba nic z tego :( cycek boli jak zawsze przed @ temperatura we wtorek 37 dzisiaj już 36,7 ehh... :( dzisiaj jest 11 dzień po owu.
W poniedziałek i wtorek byłam na opiekunczym na młodszego synka bo biegunka a dzisiaj i jutro bo starszy syn ma migdały ropne i antybiotyk.
Dostaje jakiegos dola. Muszę wziąść się w garść.
Miłego dnia wam życzę :)

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja już gotuje na 13 do laryngologa,tata robił wymaz,dziś będzie wynik i musi mi dać zgodę na operację taty,później do rodzinnego po skierowanie na karetkę,planowo 6czerwca przyjęcie,a tak leki i zastrzyki szczepienia 3zoltaczke ,badania płatne 2szt i tysiąca nie ma,i ubezpieczony niech szlak trafi być tu zdrowy,
 
Cześć kochane, widziałam że mnie wywoływałyście, a ja w krzakach :)

Wczoraj jak miałam chwilę to się rozpisałam, starałam się każdej coś odpisać i cały post mi się skasował, no tak się wkur...zwłaszcza, że miałam zły dzień do południa, że już mi się nie chciało kolejny raz pisać.

U mnie dziś 9dc, więc wypadałoby coś działać...donga biorę 3 dzień.

@Flower, nie przemeczaj się za bardzo kochana, dobrze że wakacje idą, to trochę odpoczniesz od szkoły i dzieciaków, akurat pierwszy trymestr Ci minie :)

@Windy91 ani mi się waż chować w krzakach, Ty mnie tak potrafisz rozbawić, że płaczę.

@StorAnia @Martaldz jak nie urok, to sraczka... Bez sensu, że tylko w jednym miejscu hsg możecie zrobić :/

@Paraplu, cieszę się, że K ogarnął i przeprosił...nie spodziewałam się, że aż tyle z Was ma taki problem ze znajomosciami...u mnie z kolei jest tak, że najlepsza przyjaciółka mieszka we Wrocławiu, widzimy się kilka razy w roku. My mamy darmowe paliwo, to staram się do niej wpadać chociaż na kawę jak tylko jesteśmy we Wrocławiu, ale tęsknię za nią ogromnie :( większość znajomych się porozjeżdżała po Polsce i na miejscu mam koleżankę z klasy z liceum, która jest chrzestna małego, a i tak widzimy się kilka razy w roku, bo ona wiecznie nie może...jest jeszcze druga koleżanka z liceum i jej mąż, który notabene był moim najlepszym kumplem w czasach liceum i przeze mnie przez przypadek zostali parą i z nimi akurat widujemy się regularnie co tydzień/dwa, jadą z nami też nad morze :) ale ja też większość czasu rozmawiam ze znajomymi online, albo tu z Wami, bo ciężko się spotykać tak często, jak kiedyś. Co do imprez, to mi też szkoda, ale z drugiej strony ostatnio stwierdziłam, że nie chce zdziadzieć, też chcę mieć coś od życia i muszę raz na dwa miesiące chociaż spotkać się lub wyjść ze znajomymi. Teraz w sobotę planujemy wyjść na miasto jak znajomym uda się małą zostawić u babci :) a za dwa tygodnie jest zlot food Trucków, więc też się wybieramy :) może trochę kasa w błoto idzie przy takich wejściach, ale trzeba się czasem wyluzować :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie pamiętam co jeszcze komu miałam odpisać :( za dużo tego...

Wczoraj mój mały zrobił mi przed snem niespodziankę i narysował mnie [emoji7] wrzucalam rysunek na fb, ale nie wszystkie mają fb, więc wklejam tu :)

1496307335-aaaaaa.jpeg


A, i za dwa tygodnie zaczynam remont!! Nie mogę się doczekać! Jutro idziemy załatwiać kredyt :) w sobotę kupujemy płytki do kuchni i chcemy w castoramie zrobić projekt łazienki, musimy też zamówić panele, drzwi wewnętrzne i rolety :) także trochę zajmę głowę :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie pamiętam co jeszcze komu miałam odpisać :( za dużo tego...

Wczoraj mój mały zrobił mi przed snem niespodziankę i narysował mnie [emoji7] wrzucalam rysunek na fb, ale nie wszystkie mają fb, więc wklejam tu :)

1496307335-aaaaaa.jpeg


A, i za dwa tygodnie zaczynam remont!! Nie mogę się doczekać! Jutro idziemy załatwiać kredyt :) w sobotę kupujemy płytki do kuchni i chcemy w castoramie zrobić projekt łazienki, musimy też zamówić panele, drzwi wewnętrzne i rolety :) także trochę zajmę głowę :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też bedę robic remont kuchni ale jeszcze dokładnie nie wiem kiedy mam nadzieje ze rodzinka mojego meza pójdzie już na górę niedługo...
wczoraj ogladalismy sprzęty i wyszło ok 9,000 nie licząc mebli lamp.i innych pierdół.
no ale to robi się juz na lata i na wszystko co bym chciała musze meza teraz namawiać bo inaczej na pewno w nast. latach tych rzeczy się nie zmieni.
w zeszłym roku robiliśmy sypialnie i salon. Salon trzeba jeszcze troche dokonczyc w sensie kupic pierdoły.
a w nast. roku łzienka. Marzy mi się wanna (teraz mamy sam prysznic) i pralkosuszarka.

u mnie dop. 4 dc ale @ już się po mału kończy, wt ym cyklu od wiz gina (11dc) mam zamiar działac codziennie :)
 
Do góry