reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej:)

@Flower Super ciemnieje - Gratulacje :) Wymarzony Dzień Matki:)

U mnie niestety negatywny :( aż sobie popłakałam:( No nic chyba czas przywitać się z @ :( Nie rozumiem tylko dwóch rzeczy - temperatura w 12 dpo powinna być już niższa a i szyjka powinna być nisko a jest mega wysoko. Dziwny ten cykl :( Długi i mam już dość.
Na pocieszenie kupiłam sobie dużą sałatkę z tuńczykiem i warzywkami. Mniam :)

upload_2017-5-26_7-32-28.png


Dobrze że to już piąteczek, piątunio :) Dziś idziemy na urodziny do koleżanki mojej Córy z przedszkola do "kulek" aż na 3 godziny - już się boje :p

Miłego dnia :)
 

Załączniki

  • upload_2017-5-26_7-32-28.png
    upload_2017-5-26_7-32-28.png
    9,9 KB · Wyświetleń: 461
Hej witam się rano z kawą [emoji477]
Flower kreseczka ciemnieje gratuluje!![emoji4]
U mnie wkoncu słoneczko swieci huraaa
Miłego dnia kochane[emoji8]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny :) u mnie też ma być ładnie, a potem upał- nie lubię gorąca

@Flower wygląda na porządną ciążę- ładnie ciemnieje

Dziś wolne od pracy, miałam sprzątać i pakować nas na wyjazd i jak zwykle dupa. Idę z moją córką pilnować synka przyjaciółki- idzie do gina 9tc. A jeszcze mam dwie klasy diagnoz do sprawdzenia, które powinny być zrobione 2tyg temu, tylko po drodze ktoś nawalił i dopiero dziś mam sposób punktowania :/
Do tego pół tygodnia chodzę wykończona i mogłabym z łóżka nie wstawać, a tu jeszcze czeka mnie beznadziejny bezsenny tydzień.
No i oczywiście miesiąc na straty, bo działaliśmy raz na początku i nic więcej, a kolejny cykl powinniśmy odpuścić - źle mi
 
Kochane ! Zrobiłam test ! Owulacyjny oczywiście [emoji12] zostawiłam w łazience i zapomniałam zabrać, a M poszedł się myć. Po 10 min wyskakuje z łazienki i macha mi testem : " masz płodne, szybko do łóżka" patrzcie co ta małpa zrobiła:
1495742469-aaaaaa.jpeg

Ps: namalował to moja szminka !!! [emoji35][emoji38][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hahahha...nieźle :D trochę oblech, sikałaś na to [emoji23] skorzystałaś chociaż z zaproszenia?


A to mój dzisiejszy test :) :) :)

Zobacz załącznik 808052

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji7] [emoji7] [emoji7]


Hej:)

@Flower Super ciemnieje - Gratulacje :) Wymarzony Dzień Matki:)

U mnie niestety negatywny :( aż sobie popłakałam:( No nic chyba czas przywitać się z @ :( Nie rozumiem tylko dwóch rzeczy - temperatura w 12 dpo powinna być już niższa a i szyjka powinna być nisko a jest mega wysoko. Dziwny ten cykl :( Długi i mam już dość.
Na pocieszenie kupiłam sobie dużą sałatkę z tuńczykiem i warzywkami. Mniam :)

Zobacz załącznik 808055

Dobrze że to już piąteczek, piątunio :) Dziś idziemy na urodziny do koleżanki mojej Córy z przedszkola do "kulek" aż na 3 godziny - już się boje [emoji14]

Miłego dnia :)
Kochana, spadek dziś u Ciebie był...u mnie w 13 dpo temperatura skoczyła do 37, a kolejnego dnia już spadła do 36,64 i na drugi dzień @ przyszła...Nie ma co się sugerować poniżej 15dpo, jak się utrzymuje wysoko 16-17, to wtedy jest szansa...



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do podziału obowiązków...mój M czyści łazienkę, najczęściej wyciera kurze i odkurza, chyba że ja jestem w domu, to ja to zrobię. Pranie wstawiamy na zmianę, ale prasuje ja, chyba że mnie wkurzy [emoji14] gotuję ja, zmywamy oboje, ale już niedługo... Do naszego mieszkania kupujemy zmywarkę [emoji7] a co do sprzątania po jedzeniu, u nas nie ma czegoś takiego, że ja gotuję, to ja sprzątam, jak ktoś zje, to musi po sobie odnieść talerz, przepłukać i to co zostanie na stole, to też wszyscy odnoszą. Nie wyobrażam sobie sprzątać tylko dlatego, że ja ugotowalam :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahahha...nieźle :D trochę oblech, sikałaś na to [emoji23] skorzystałaś chociaż z zaproszenia?



[emoji7] [emoji7] [emoji7]



Kochana, spadek dziś u Ciebie był...u mnie w 13 dpo temperatura skoczyła do 37, a kolejnego dnia już spadła do 36,64 i na drugi dzień @ przyszła...Nie ma co się sugerować poniżej 15dpo, jak się utrzymuje wysoko 16-17, to wtedy jest szansa...



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

No tak był spadek - ale sugerowałam się poprzednim cyklem i całkiem inaczej to wyglądało - od 10 dpo temperatura spadała stopniowo. A tu raz w dół raz w górę :p Czyli wychodzi że każdy cykl jest inny :) No nic czekam grzecznie na @ i niech zaczyna się nowy (mam nadzieje krótszy ) cykl :) Mój T już się chyba lepiej dziś czuje to go zmolestuje jeszcze przed @ :p
 
Witam :)
Długo sie nie odzywałam bo czekałam na @ a pózniej na badania. Dzisiaj odebrałam wyniki. Mam podwyższona prolaktyne 41,02 ng/ml. Wizytę u mojej gin mam dopiero we wtorek, wiec chciałam sie zapytać was czy to jest duzo czy nie :)Pewnie ten temat juz był, ale cieżko szukać na 6000 stron :)
Miałam wyższą i spadła bez leków... ale warto mimo wszystko coś z tym robić ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane ! Zrobiłam test ! Owulacyjny oczywiście [emoji12] zostawiłam w łazience i zapomniałam zabrać, a M poszedł się myć. Po 10 min wyskakuje z łazienki i macha mi testem : " masz płodne, szybko do łóżka" patrzcie co ta małpa zrobiła:
1495742469-aaaaaa.jpeg

Ps: namalował to moja szminka !!! [emoji35][emoji38][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hahahahahaaha [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry