reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

I ja, i ja!!! Ja też się piszę na maj!!! Mam w maju urodziny i taki sobie zamarzyłam prezent czyli udana IUI :)
Dziś jestem po pierwszym zastrzyku gonadotropinami - trzymajcie kciuki coby pęcherzyki pięknie rosły i któryś zamienił się w maleństwo :)
Ja też mam urodziny w maju Oby to był ten miesiąc [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak do jutro nie dostane @ to z rana pewnie znowu sikne na testa :)
wspóczuje takiej zmiany i rannego wstawania, a gdzie pracujesz jesli moge zapytac? :)

nie ma się w sumie czym chwalić o_O. W Biedronce.....już 4 rok mi idzie, kręgosłup powoli siada, łokcie wysiadają. Ogólnie mam już dość, jestem wykończona fizycznie. Dlatego chcę już teraz, zaraz, natychmiast być w ciąży :) No i się martwię tym okresem przed staraniem a testem bo już sporo poronień było na biedronkowych sklepach :(

Dobra znikam!!!!! Bo mi czas snu maleje w zatrważającym tempie :)
 
Flower ale ile stresu:/

Na szczescie testy sa tak zrobione ze naprawde jest bardzo niewielka szansa ze Cie oklamal :)
Tak jak czytam teraz grudniowki czy styczniowi i widze ze kazda po tescie idzie robic bete i ja sobie tak mysle jak to bylo ze mna i ja bety nie robilam w zadnej z dwoch ciaz! Zrobilam test byly dwie kreseczki to tel do lekarza i wizyta! Bete rebilam potem tylko w pierszej ciazy zeby potwierdzic poronienie i sprawdzic czy juz naprawde nie rosnie
 
nie ma się w sumie czym chwalić o_O. W Biedronce.....już 4 rok mi idzie, kręgosłup powoli siada, łokcie wysiadają. Ogólnie mam już dość, jestem wykończona fizycznie. Dlatego chcę już teraz, zaraz, natychmiast być w ciąży :) No i się martwię tym okresem przed staraniem a testem bo już sporo poronień było na biedronkowych sklepach :(

Praca napewno ciezka, wiec mam nadzieje ze test szybko pokarze dwie kreski i odpoczniesz troche , bo rzeczywiscie u Ciebie nie ma szns na prace w ciazy!
 
Na szczescie testy sa tak zrobione ze naprawde jest bardzo niewielka szansa ze Cie oklamal :)
Tak jak czytam teraz grudniowki czy styczniowi i widze ze kazda po tescie idzie robic bete i ja sobie tak mysle jak to bylo ze mna i ja bety nie robilam w zadnej z dwoch ciaz! Zrobilam test byly dwie kreseczki to tel do lekarza i wizyta! Bete rebilam potem tylko w pierszej ciazy zeby potwierdzic poronienie i sprawdzic czy juz naprawde nie rosnie
To może zrób jutro co?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam jestem tu nowa i chciałam sie podzielic z wami moja historią. W listopadzie zaczęlismsy sie starac o malenstwo niestety do tej pory nic z tego nie wyszło doktor zalecił histeroskopie, która miała pomoóc niestety nadal nic z tego. Lekarz dał mi 2 miesiace i powiedział ze jak sie nie uda bedzie mi robił laparoskopie. Stwierdzono u mnie nawracające torbiele ale doktor twierdzi, że nie jest to przeszkodą w zajściu w ciąże ... niestety nadal nic. Robie testy owulacyjne wychodzi owulacja i nic.
 
Witam jestem tu nowa i chciałam sie podzielic z wami moja historią. W listopadzie zaczęlismsy sie starac o malenstwo niestety do tej pory nic z tego nie wyszło doktor zalecił histeroskopie, która miała pomoóc niestety nadal nic z tego. Lekarz dał mi 2 miesiace i powiedział ze jak sie nie uda bedzie mi robił laparoskopie. Stwierdzono u mnie nawracające torbiele ale doktor twierdzi, że nie jest to przeszkodą w zajściu w ciąże ... niestety nadal nic. Robie testy owulacyjne wychodzi owulacja i nic.
Witamy, a M się badał???
 
Tak ma dobre wyniki z nim wszytsko ok. Mi kiedys pekła torbiel na jajniku doszło do krwawienia i musieli mnie operowac pozniej torbiele wracały ale po okresie znikały
 
reklama
Hejka dziewczynki. Staram się was czytać,Ale ostatnio mam problem z Internetem. Niewiem kiedy wkoncu zrobią ale mam nadzieję że już niedługo bo to 5tyg bez wifi a transfer w telefonie szybko się konczy. U mnie wszystko dobrze,dzisiaj 7tydz0d. Doniedawna obawialam się że coś nie tak bo nie czułam się na ciążę,ale od paru dni mdłości zgaga bóle głowy zmęczenie straszne,także zaczęło się. A dzisiaj to już w ogóle umierajaca jestem ,przewialam sobie bark, ból głowy straszny i do tego paskudne mdłości . Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.
Trzymam za Was wszystkie kciuki. &&&
 
Do góry