reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Paraplu pokaz opakowanie tych alg


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Akurat mam te bo maja dawkowanie wypisane. Mam opakowanie 200g i dla malutkiego pieska to az za duzo bo na 3,5kg psiaka wypada 0,5 grama na dzien. O ile dobrze pamietam bo teraz to na pamiec nabieram na lyzeczke.
1492559950-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam poradnie

Zgryzliwabasia fajnie ze do nas zajrzalas, może trzymając się razem w tej grupie uda nam się wszystkim nie sfiksowac :)

StorAnia mam to samo jeśli słyszę o kolejnej matce która coś zrobiła dziecku, albo że zabierają jej dziecko bo chleje a wcześniej to już szóstkę zabrali, szlag mnie trafia bo ludzie o jedno czasami latami się starają i byłoby ono dla nich najważniejsze w świecie! To takie niesprawiedliwe!

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Spark cudownie, że dogadaliście się. Kłótnie w niczym nie pomogą, najważniejsza jest szczera rozmowa :)
@Lanvin niby wszystkie wiemy, że trzeba zluzować, ale nie jest to wykonalne. Nawet będąc na wsi muszę starać się nie wchodzić na bb. To nie tak, że jak jadę do mojej oazy spokoju, to już nie myślę... myślę, tylko mam mniej czasu na to myślenie.
@Paraplu dobrze, że jest nas więcej, tych nawiedzonych i płaczących w poduszkę... Nie! Nie dobrze, bo nam wszystkim powinno się udać. Jak pomyślę, że w melinach rżną się na potęgę, rodzą zdrowe dzieci i wrzucają do śmietnika, to mnie szlag trafia :( :(
A ja wczoraj odstawiłam orgametril, dziś idę na pobranie posiewu. Jeśli będzie ok i @ przyjdzie to zapiszę się na hsg... jeśli...
Dziś zrobiłam test, kompletnie bez sensu. Tylko po to, żeby zobaczyć jak wygląda jedna kreska... żeby popłakać i iść rozbita do roboty... w takich momentach przychodzi tak ogromne zwątpienie, że ma się ochotę wszystko rzucić w cholerę!!!! :(
I tym optymistycznym akcentem pozdrawiam porannie... :)
Jednak trzymam kciuki aby wszystko wyszło dobrze.
Witam nowa staraczke. ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki z rana :)

@NeSSi Cieszę się że wszystko OK :) piękny brzusio - rośnijcie zdrowo :)

@Emzilka A miał być Wojtuś :) Super babki górą :p Ja zawsze chciałam mieć pierwszego chłopca, ale urodziła się córa i jesteśmy z T zakochani w niej po uszy :p A imię dla dziewczynki macie?

Poniżej mój wykres. Niestety owulacji nie było dziś tem. 36,17 :( to już 41 dc i nie wiem co mam robić :( Jak myślicie poczekać jeszcze i brać donga czy od razu lecieć do gina? Zwariuje :( Wy już macie połowę kolejnego cyklu a ja nawet owulacji w pierwszym nie miałam :(

upload_2017-4-19_7-31-53.png



U nas dziś bardzo zimno tylko 0 stopi...brrr..... Mojej córce ubieram znowu zimową kurtkę i buty. Mam nadzieje że majówka będzie cieplutka:)
 

Załączniki

  • upload_2017-4-19_7-31-53.png
    upload_2017-4-19_7-31-53.png
    10,7 KB · Wyświetleń: 307
Dzięki dziewczyny za wsparcie! Cieszę się, że was znalazłam! Widzę, że jesteście tak samo nawiedzone jak ja!
Takie pytanko, wykorzystam wasze doświadczenia: miałam podwyższone tsh (czy tam thc) zdaniem lekarza to mogło stanowić problem, dostałam eutyrox50 i tak biorę już 3 miesiące, miesiąc temu powtórzyłam wynik, ładnie zeszło, lekarz mówi ze tak jest Ok. Jakaś życzliwa koleżanka powiedziała mi, że jak mam problemy z tarczycą to będę miała duży problem z zajściem w ciąże! [emoji848][emoji50]myślę sobie: "jaki problem z tarczycą, kobieto! To tylko lekka niedoczynność na dodatek już jest Ok!" Jednak jej słowa dudnią mi w głowie... komu wierzyć, jej czy lekarzowi? [emoji12]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Dzien Dobry kochane !:)
Sporo mnie ominęło ale już jestem i nadrabiam !
Wcześniej mówiłam o moim długim cyklu , torbielu itp. A więc po 10 dniach brania hormonów odstawiłam je zgodnie z zaleceniami lekarza i po 2 dniach czyli 15.04 przyszła @. Mój 68 dniowy cykl dobiegł konca !:szok::-) :) ból bym niesamowity, inny niż zawsze i chyba pozbyłam sie torbiela bo wyszła ze mnie taka ogromna jasnoróżowa z dodatkiem bieli błona :o:o:o okropnie to wyglądało i wydaje mi się, że to moj torbielek. Krwawienie z dnia na dzień ustepuje, już dziś nic nie ma. Do tego zaczęłam mierzyć temp. (fakt źle bo jeszcze w starym cyklu zaczęłam a nie od nowego) i zauważyłam ze jak jest wysoka to bedzie @ :-D
 

Załączniki

  • stary cykl.png
    stary cykl.png
    70,6 KB · Wyświetleń: 62
  • nowy cykl.png
    nowy cykl.png
    73,4 KB · Wyświetleń: 58
Witam poradnie

Zgryzliwabasia fajnie ze do nas zajrzalas, może trzymając się razem w tej grupie uda nam się wszystkim nie sfiksowac :)

StorAnia mam to samo jeśli słyszę o kolejnej matce która coś zrobiła dziecku, albo że zabierają jej dziecko bo chleje a wcześniej to już szóstkę zabrali, szlag mnie trafia bo ludzie o jedno czasami latami się starają i byłoby ono dla nich najważniejsze w świecie! To takie niesprawiedliwe!

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

Też się cieszę, że dołączyłam. W końcu kobiety które mnie rozumieją.


[emoji64]
 
reklama
Akurat mam te bo maja dawkowanie wypisane. Mam opakowanie 200g i dla malutkiego pieska to az za duzo bo na 3,5kg psiaka wypada 0,5 grama na dzien. O ile dobrze pamietam bo teraz to na pamiec nabieram na lyzeczke.
1492559950-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

I lawju kochana [emoji8] zamówię dziś pastę.
A jakieś specjalne kosteczki podajesz ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry