reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziś zaczynam lekcje troszke pozniej wiec witam z rana :)

miałam nadzieję że dzisiaj krecha będzie porządna. Ale jakaś taka słaba.

serdecznie gratuluje i nie martw sie widocznie to jeszcze wczesnie dlatego blade ale bez watpienia sa DWIE :)

@renia200 podać dane :) imię, kiedy następna spodziewana @, wiek, cykl starań, o które dziecko się starasz, i jak chcesz to czy którąś dzidzie straciłaś...:)

to ja tez poprosze w tabelke :) Marta, 33 lata, kolejna @ na 22.04 (nie jest mile widziana :) ) staramy sie o dwugie dziecko i mamy jednego anołka

9:40 . Moj to chodzi od rana w skowronkach i wmawia mi ze to ciąża a szczerze mówiąc ja nawet tak się nie czuje żebym była mimo tylu objawów i mego samopoczucia;/

Trzymam kciuki żeby jednam M mial racje - chociaz ten raz ;)
 
Dziś zaczynam lekcje troszke pozniej wiec witam z rana :)



serdecznie gratuluje i nie martw sie widocznie to jeszcze wczesnie dlatego blade ale bez watpienia sa DWIE :)



to ja tez poprosze w tabelke :) Marta, 33 lata, kolejna @ na 22.04 (nie jest mile widziana :) ) staramy sie o dwugie dziecko i mamy jednego anołka



Trzymam kciuki żeby jednam M mial racje - chociaz ten raz ;)
Jesteś nauczycielką?

Wpisałam Cię, tylko podaj który to cs? :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Dziś zaczynam lekcje troszke pozniej wiec witam z rana :)



serdecznie gratuluje i nie martw sie widocznie to jeszcze wczesnie dlatego blade ale bez watpienia sa DWIE :)



to ja tez poprosze w tabelke :) Marta, 33 lata, kolejna @ na 22.04 (nie jest mile widziana :) ) staramy sie o dwugie dziecko i mamy jednego anołka



Trzymam kciuki żeby jednam M mial racje - chociaz ten raz ;)
Dzisiaj mam 29dc. Teraz w strachu jestem jak to będzie czy się utrzyma czy to nie biochemiczna.
 
Byłam u ginekologa opisuje mu moje objawy, że robiłam test ze wyszedł minus i mówię ze tyle i tyle już nie mam okresu . Pogadaliśmy sie pośmialiśmy ogólnie super lekarz mega przyjazny. Poszłam się przebrać w jednorazową kieckę i kapciuszki no i DALEJ na badanie. I wiecie co kobieca intuicja nie myli.... w Ciązy nie jestem ale za to mam gościa na prawym jajniorku o średnicy 5 cm PAN TORBIEL KRWOTOCZNY. Przypisał mi leki a dokłanie Orgametrii na unormowanie miesiączki i wchłonięci torbiela. I ze jak pęknie i bedzie duze krwawienie mam sie udać do szpitala :growl::growl::growl::growl::growl::growl::growl::growl::growl: za 3 miesiące wizyta kontrola i wtedy bedziemy prowadzili działanie odnośnie dzidzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 

Załączniki

  • 17792730_250555355407871_2041806130_n.jpg
    17792730_250555355407871_2041806130_n.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 78
Byłam u ginekologa opisuje mu moje objawy, że robiłam test ze wyszedł minus i mówię ze tyle i tyle już nie mam okresu . Pogadaliśmy sie pośmialiśmy ogólnie super lekarz mega przyjazny. Poszłam się przebrać w jednorazową kieckę i kapciuszki no i DALEJ na badanie. I wiecie co kobieca intuicja nie myli.... w Ciązy nie jestem ale za to mam gościa na prawym jajniorku o średnicy 5 cm PAN TORBIEL KRWOTOCZNY. Przypisał mi leki a dokłanie Orgametrii na unormowanie miesiączki i wchłonięci torbiela. I ze jak pęknie i bedzie duze krwawienie mam sie udać do szpitala :growl::growl::growl::growl::growl::growl::growl::growl::growl: za 3 miesiące wizyta kontrola i wtedy bedziemy prowadzili działanie odnośnie dzidzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Buu, o nieee... Czyli musicie się wstrzymać?? Z tego, co pamiętam @Emzilka miała torbiel i zaszła w ciąże jak jeszcze ją miała i wszystko jest dobrze :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Do góry