reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Dawkę mam po 50 przez 6 dni , jutro biorę ostatnia dawkę , mam nadzieję że do wizyty będzie wszystko okej bo nie mam jak iść wcześniej 😔
 
reklama
Dawkę mam po 50 przez 6 dni , jutro biorę ostatnia dawkę , mam nadzieję że do wizyty będzie wszystko okej bo nie mam jak iść wcześniej 😔
Ja miałam dawkę 75 , co 2 dzień od 2 dc do 10dc i u mnie akurat w 11 dc ovitrelle brałam. Masz inną dawkę i troszkę inną sytuację, nie martw się na zapas. Szkoda , że nie masz jak iść sprawdzić, na pewno by Cię to uspokoiło, ale do wizyty już nie daleko, wierzę , że wszystko ok🤞. U mnie kłócia nie zwiastowały nic złego miejmy nadzieję, że u Ciebie też to tylko rosnące pęcherzyki.
 
Ja miałam dawkę 75 , co 2 dzień od 2 dc do 10dc i u mnie akurat w 11 dc ovitrelle brałam. Masz inną dawkę i troszkę inną sytuację, nie martw się na zapas. Szkoda , że nie masz jak iść sprawdzić, na pewno by Cię to uspokoiło, ale do wizyty już nie daleko, wierzę , że wszystko ok🤞. U mnie kłócia nie zwiastowały nic złego miejmy nadzieję, że u Ciebie też to tylko rosnące pęcherzyki.
też mam taką nadzieję , boje się właśnie że albo zmienia się w torbiele ,bo naczytałam się oczywiście o tym leku że często powstają ,albo że same pękną i nie zdążą mi podać HCG , powiedz mi zawsze muszą podać czy czasem jest sytuacja bez tego bo same pękną , bo w sumie nie dopytywałam co dalej ,bo na tamten moment wydawało mi się że skoro lekarz mówi że do wizyty powinny już ładnie urosnąć to nie myślała , a teraz jak tak mega czuje jajniki to zaczęłam rozkminiac 😔
 
też mam taką nadzieję , boje się właśnie że albo zmienia się w torbiele ,bo naczytałam się oczywiście o tym leku że często powstają ,albo że same pękną i nie zdążą mi podać HCG , powiedz mi zawsze muszą podać czy czasem jest sytuacja bez tego bo same pękną , bo w sumie nie dopytywałam co dalej ,bo na tamten moment wydawało mi się że skoro lekarz mówi że do wizyty powinny już ładnie urosnąć to nie myślała , a teraz jak tak mega czuje jajniki to zaczęłam rozkminiac 😔
Mogą pęknąć same, bez wstrzykiwania HCG. Ja jeden cykl też miałam bez ovitrelle i nie miałam problemów akurat , nie wytworzyła się torbiel i dostałam normalnie okres o czasie. Skoro lekarka tak ustaliła wizytę, to myślę, że wzięła pod uwagę Twoją sytuację, wygląd jajników i obecną wielkość pecherzyków na wizycie.
A miałaś kiedyś sytuację z niepękającymi pęcherzykami?
 
Mogą pęknąć same, bez wstrzykiwania HCG. Ja jeden cykl też miałam bez ovitrelle i nie miałam problemów akurat , nie wytworzyła się torbiel i dostałam normalnie okres o czasie. Skoro lekarka tak ustaliła wizytę, to myślę, że wzięła pod uwagę Twoją sytuację, wygląd jajników i obecną wielkość pecherzyków na wizycie.
A miałaś kiedyś sytuację z niepękającymi pęcherzykami?
nie , nigdy mi żaden lekarz nie powiedział nic takiego , nie miała nigdy torbieli , ale jestem pierwszy raz stymulowana i trochę się przestraszyłam że tak mocno czuje jajniki . I wgl mam wrażenie że jestem taka mega wydeta na dole brzucha , nawet mąż mi powiedział że zrobiła mi się taka oponka na dole a tak też nie było ,ale myślę że to przez to że właśnie tak jest wszystko takie jakby nabrzmiałe
 
też mam taką nadzieję , boje się właśnie że albo zmienia się w torbiele ,bo naczytałam się oczywiście o tym leku że często powstają ,albo że same pękną i nie zdążą mi podać HCG , powiedz mi zawsze muszą podać czy czasem jest sytuacja bez tego bo same pękną , bo w sumie nie dopytywałam co dalej ,bo na tamten moment wydawało mi się że skoro lekarz mówi że do wizyty powinny już ładnie urosnąć to nie myślała , a teraz jak tak mega czuje jajniki to zaczęłam rozkminiac 😔
Pytanie nie do mnie ale powiem jak to wyglądało u mnie🙂 ja za każdym razem dostawałam zastrzyk(zivafert), żeby ograniczyć ryzyko torbieli, i raz faktycznie się zdarzyło, że nie miałam go zrobionego na czas i frajerka torbielka się zrobiła i schodziłam z niej 2 cykle. O tych zastrzykach 3 różnych ginekologów mi mówiło, że jak dla nich to jest must have przy stymulacji (oczywiście jeśli się udało wyhodować jakieś pęcherzyki, a ja ich zawsze miałam 2-3, jeśli byłby jeden to raczej wtedy organizm sam powinien podołać)
 
Do góry