reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam się z rana z kawką :) u mnie dziś pochmurno, ponoć ma padać.
@marc też miałam dzisiaj ciężką noc. Obudziłam się o 4 i już nie mogłam zasnąć.
@Paraplu współczuję migreny :( znam ten ból. Miłego nadrabiania :) bo troszkę Ci się nazbierało.
Miłego dnia :)
 
reklama
@Docia1975 na sor? Coś się dzieje? Czy piszesz, że zawsze przy migrenach tam ladujesz??

@marc śniło mi się dziś, że mi test pokazujesz i mówisz: Spark widzisz tam jakiś cień? A tam druga krecha taka jak u mnie była :)
Tak skarbie jak mam migrenę to wymiotuje,żadnego leku nie przyjmuje,dlatego sor i kroplowki,ostatnio 2dostalam i 3leki przeciwbólowe,czasem czuję że będzie migrena to wtedy ketonal odrazu przy lekkim bólu,bo jak przetrzymam to jadę sor,nawet herbaty organizm nie przyjmuje
 
Hej dziewczyny ! Pare dni mnie nie było i już cieżko mi się połapać z tematami :frown:
U mnie bez zmian a wlaściwie co raz to gorzej. Wizyta 3 kwietnia u gin a ja już chodze jak potłuczona. Nie wiem co sie dzieje, ciązy brak bo robiłam betke . Dzis i wczoraj jeszcze jeden test dla siebie aby wiedzieć. 52 dzień cyklu a okresu jak nie było tak i nie ma. Sutki takie bolące, ze nawet jak są w staniuku to bolą, do tego te zawroty głowy .... :sad:

Wiesz co, nie chcę Ci straszyć.. Ale ja takie właśnie objawy miałam, częstomocz do tego... Okazało się, że mam torbiel na jajniku.... Dupek na wywołanie okresu dostałam a później już miesiączki nie miałam, bo jestem w ciąży :)
 
Tak skarbie jak mam migrenę to wymiotuje,żadnego leku nie przyjmuje,dlatego sor i kroplowki,ostatnio 2dostalam i 3leki przeciwbólowe,czasem czuję że będzie migrena to wtedy ketonal odrazu przy lekkim bólu,bo jak przetrzymam to jadę sor,nawet herbaty organizm nie przyjmuje
Brr, współczuję... :/ ja na całe szczęście nie wiem co to migreny :)

@basia89 i o Tobie też mi się śniło, że w ciąży byłaś!! Bo myślałam sobie, ale fajnie, że będziemy mogły razem na spacery chodzić bo blisko mieszkamy haha :p
 
Wiesz co, nie chcę Ci straszyć.. Ale ja takie właśnie objawy miałam, częstomocz do tego... Okazało się, że mam torbiel na jajniku.... Dupek na wywołanie okresu dostałam a później już miesiączki nie miałam, bo jestem w ciąży :)
I co ten torbiel z dnia na dzień może sie pojawic ? Bardzo dawno temu (5lat) miałam torbiela ale po miesiączce już go nie było
 
byłam na kontroli u gina- podobno czysto.
Wizyta- ogromne rozczarowanie. Składki NFZ płacę, ubezpieczenie prywatne mam i to pakiet najwyższy do wielu przychodni i co? i nic. Lekarz niby opinie super. Wizyta u niego tym razem 4, a licząc wcześniejsze poronienie to 5. Wizyta 5min. Badań zleconych poza bhcg- zero. ZERO. A przecież nie płaci NFZ ani nawet ta przychodnia, bo ubezpieczenie z zewnątrz. Wywiad zna, że 4 straty i jedna powikłana ciąża. Ani morfologii, ani progesteronu, ani tsh i reszty tarczycowych. Zero zaleceń typu w kolejnej ciąży od razu zbadamy/ przepiszemy itp

I teraz muszę iść do mojego gina wydać extra 200zl za wizytę i Bóg wie ile za badania, które powinien pokryć NFZ i moje ubezpieczenie w myślę min. 80%.
U nas na prywatnej wizycie lekarz płyt czy masz ubezpieczenie i kieruje na badania na NFZ.
 
I co ten torbiel z dnia na dzień może sie pojawic ? Bardzo dawno temu (5lat) miałam torbiela ale po miesiączce już go nie było

Mój torbiel był wynikiem poronienia i zaburzenia pracy hormonów, miałam pęcherzyk, który nie pękł i przerodził się w torbiel i blokował mi on cały cykl... Dostałam leki, okres za 10-12 dni i jak pisalam, następnego już nie doczekałam...
 
reklama
I ja sie witam z ranka
@Spark ale cudowne sny miałaś a jeszcze jakby sie sprawdzily to byloby calkiem super wtedy bysmy juz testów nie musialy robic tylko bysmy czekały co ci sie przyśni heheh:laugh2:
:-p
@giveyourselftome mam nadzieje że uda się szybko zdiagnozowac u Ciebie ten dziwny cykl i bedziesz mogła dalej sie starać ,takie czekanie musi byc dobijajace ja nie wiem bo nigdy mi sie cos takiego nie przytrafilo ale chyba bym zwariowała ... :-\:errr:
@Windy91 tak naprawdę to jeszcze nic nie wiadomo wszystko sie moze zdarzyć poki nie ma tej wrednej czerwonej @@@@ :happy:
@Paraplu ja jak po jednym dniu nieobecności wchodze na forum to juz mam ciarki na ciele przed tym ile zobacze do nadrobienia stron (dlatego staram.sie byc codziennie) w wekend pozwalam sobie na dluzsze przerwy bo zazwyczaj kada czyms zajęta to i mniej postów wtedy heheh :-D
:-D:-D
U mnie ladnie słonko od rana swieci ale widze ze chyba zanosi sie na deszcz bo coraz wiecej nieporzadanych chmur na niebie ... ale wczoraj bylo wspaniale +20 no i wekend podobno ma byc tak samo cieplutki i sloneczny no a w sloncu bedzie latwiej dojrzec dwie kreseczki co nie @marc :-) :):-) :)... :-) :):-) :):-) :)
Pozdrowionka.... dla kazdej z osobna !;-) ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry