reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@gabrika Super wieści! duuużo zdrówka dla Was :*
@Ankuś @Millo gratuluję i życzę spokojnych 9 m-cy :)
@Spark super sprawa z tym kursem :) daj znać po jak wrażenia
@StorAnia trzymam kciuki za drożność [emoji110]
@mfifi04 dziękuję za pamięć :* po laparo dobrze :) wszystko ładnie się goi. Zrostów nie było, jajowody drożne więc super :) od razu po lekarz kazał się starać, więc się staraliśmy. Myślę, że jest po owu ale nie mam pewności. Próbuje pierwszy cykl mierzyć temperaturę ale wykres jakiś płaski :/
Dzisiaj byłam zbadać TSH i jestem zła bo się okazało, że prawie nic nie spadło mimo że brałam leki :( A Ty kiedy idziesz do lekarza z Twoim TSH?
Bardzo się cieszę że już wszystko ok;) jutro mam usg tarczycy. Aż się boję:/ a jaki masz wynik?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bardzo się cieszę że już wszystko ok;) jutro mam usg tarczycy. Aż się boję:/ a jaki masz wynik?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie martw się na zapas, będzie dobrze :) trzymam kciuki :* pisz od razu jak będziesz coś wiedziała.
Ja miałam 3,25 po 8tyg. spadło do 3,22 :/ myślałam, że będzie o wiele niżej. Brałam euthyrox 25 - widać dawka za mała...

Dokładnie :-) nie ma co sie nakręcać ;-) najlepiej o tym nie myślec

Popieram ;) oby udało się zachować takie myślenie :)
 
Kochana nie martw się na zapas, będzie dobrze :) trzymam kciuki :* pisz od razu jak będziesz coś wiedziała.
Ja miałam 3,25 po 8tyg. spadło do 3,22 :/ myślałam, że będzie o wiele niżej. Brałam euthyrox 25 - widać dawka za mała...



Popieram ;) oby udało się zachować takie myślenie :)
Pewnie dam znać. Faktycznie słabo spada. Musisz się postarać o większą dawkę;) nie można brać 2 tabletek?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana nie martw się na zapas, będzie dobrze :) trzymam kciuki :* pisz od razu jak będziesz coś wiedziała.
Ja miałam 3,25 po 8tyg. spadło do 3,22 :/ myślałam, że będzie o wiele niżej. Brałam euthyrox 25 - widać dawka za mała...



Popieram ;) oby udało się zachować takie myślenie :)


W sumie zostało 11 dni do @ :-) i dają radę :-) ale jak piszesz :-) oby sie udało zachować takie myślenie :-D
 
Do góry