reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@gabrika Super wieści! duuużo zdrówka dla Was :*
@Ankuś @Millo gratuluję i życzę spokojnych 9 m-cy :)
@Spark super sprawa z tym kursem :) daj znać po jak wrażenia
@StorAnia trzymam kciuki za drożność ✊
@mfifi04 dziękuję za pamięć :* po laparo dobrze :) wszystko ładnie się goi. Zrostów nie było, jajowody drożne więc super :) od razu po lekarz kazał się starać, więc się staraliśmy. Myślę, że jest po owu ale nie mam pewności. Próbuje pierwszy cykl mierzyć temperaturę ale wykres jakiś płaski :/
Dzisiaj byłam zbadać TSH i jestem zła bo się okazało, że prawie nic nie spadło mimo że brałam leki :( A Ty kiedy idziesz do lekarza z Twoim TSH?
 
reklama
Dziewczyny miałam
Sie nie nakręcać i nie wmawiać sobie ale zaraz po owulacji dzisiaj mnie pierwszy raz brodawki bola także nie moge ich dotknąć , nawet stanik mi przeszkadza .
Zwalam na starość [emoji23]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


To w takim razie witam w klubie ,, bolące sutki " ładnie brzmi prawda :-D
 
@auslanderka 45 dzień , miesiączka wgl nie wystapiła a śluz mam już taki od 23 dnia cyklu i tak cały czas hmm...
Oo kurcze, to może czas na ginekologa? No i betka tak jak dziewczyny Ci radzą.
Wiem ze to nie latwe ale musisz odpuscic choć to trudne.każda z nas to przeżywała albo przeżywa.spokojnie uda nam się każdej po koleji;)


A który masz dzień cyklu?ja zawsze mialam taki gęsty marny biały A dziś dużo mleczno białego Ale takiego mającego.albo już glupieje:D

Wiesz co mnie się wydaje ze czasem biegunki są normalne na początku ciazy ale zawsze lepiej zapytać lekarza.chyba warto to sprawdzić albo choćby zapytać.
Ja dzisiaj 20 dc[emoji15] . Po dzisiejszych odczuciach stwierdzam, że dzisiaj owu. Śluz leje się ze mnie masakrycznie. Jadę do domu zbałamucić m. Jak mu napisałam, że ta owu co niby w poniedziałek była to chyba jednak dzisiaj jest to odpisał, że trzeba koniecznie zalać formę[emoji12] . Jeszcze dzisiaj i jutro. Bo w piątek wyjeżdzamy na weekend, będziemy spać u kolegi więc nie będzie jak[emoji5] . Owu musi być dzisiaj i koniec kropka[emoji23].

@Bulbasek śliczny brzuszek, ale ten czas leci.

@Spark jak się czujesz dzisiaj? Mam nadzieję, że te ataki słabości już nie wróciły.

@StorAnia [emoji110] za badanie.

@marc i inne dziewczyny w fazie oczekiwania na cud [emoji110] [emoji110] [emoji110] niech tempki rosną.
 
@auslanderka umówiłam się już do ginekologa ale wizyta dopiero 3 kwietnia :frown:
jakoś na dniach pójdę zrobić zestaw badań ( progesteron, LH, FSM, prolaktyne i bHCG) zobaczymy co wyjdzie, chociaż sama dla siebie będę wiedziała i będę spokojna bo do wizyty chyba zwariuję o_O

Ogólnie to jest jakiś koszmar, tyle dni bez CIOTKI , moj mi wmawia , że to ciąza haha testy negatywne, cycki jak u KROWY, śluz sie leje co godzine jak nie lepiej trzeba PAMPERSA zmieniać booooze trzymajcie mnie :p:p:p:p
 
reklama
Do góry