reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mój D jest strasznie zamknięty w sobie. Nie potrafi rozmawiać. Myślę, że po rozmowie zapadnie dłuuugie milczenie i znowu nasz związek będzie pod znakiem zapytania. To dobry mężczyzna, ale ciężki we współżyciu...

Dziękuję Słońce :( tylko na co mam czekać, kiedy nie wierzę w cuda?

Czy wizyta u ginekologa ma sens jeśli nadal będę plamić. To już siódmy dzień... :(
Tak Aniu bo najlepiej usg wychodzi między 5-7dc, idź niech sprawdza wszystko .
 
reklama
Faceci, na nich zawsze można polegać .
Endo powiedziała, że mógł być stan zapalny. Ale jie wiem czemu przerwać starania skoro już będę brała leki. Muszę się doedukowac. W sumie teraz cykl poszedł w plecy przez zabieg, marzec wrzuca nas w grudzień a tego chyba nie chce, to chyba i tak kwiecień na wznowienie zostanie. Wiosną włączy się lepsze myślenie
Właśnie też tak myślę, że może już poczekać na ten styczeń, ale cholera wie kiedy w końcu się uda :)
Mi powiedziała endo, że najlepiej mieć tsh 1, nawet wpaść w nadczynność. Też kazała odczekać, aż się ureguluje, bo przy takim tsh łatwo poronić. Choć powiedziała też, że przy braniu hormonu łatwo się zachodzi, a ja przez 4 cykle nie zaszłam jakoś.. Także coś musi być nie tak ze mną, albo z m.. hm
 
Wow, nie wiedziałam że gorączka jest AŻ TAK szkodliwa na plemniory. A jak wysoką temperaturę miał Twój facet?
Mierzyliśmy tylko pierwszego dnia, doszło do 39,13 i dałam mu wtedy Apap. Następnego dnia był równie gorący ale juz nie mierzyliśmy.
Tylko te 2 dni i gorączka wybiła żołnierzyki. :/

Czy wizyta u ginekologa ma sens jeśli nadal będę plamić. To już siódmy dzień... :(
Ma sens. Ja chodzę do gina w 2 lub 3dc w trakcie okresu. Ostatnio sie lało ze mnie. Musiał sobie jakos poradzić, nie moj problem ;)



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Niestety to nie takie proste. Jak widać mam jakieś zaburzenia hormonalne. Myślę, że jedynym wyjściem, żeby się uregulowało, będą tabsy antykoncepcyjne. Tak więc wszystko bierze w łeb, a ja nie chce mieć 50 lat i dwuletnie dziecko... Jeśli muszę zluzować, to muszę pogodzić się z porażką. To strasznie przykre... :(

Jak będziesz miała córcię to będzie cudnie. ;) Oczywiście mam w tym interes. Ale o tym później, jak już będziesz wiedziała, że to córka :-D
Hahaha ok, to już nie mogę się doczekać informacji o płci :p aa Ty sobie rób też dzidziola, raz raz! :p
 
Hejka, witam się wieczorowa pora. W końcu udało mi się nadrobić. [emoji16][emoji411]
Ja czekam na @ która miała być dzisiaj ale raczej będzie jutro [emoji85]chociaż nic nie czuje... nic mnie nie boli żadnych zwiastunów nothing! :p




@marc odpoczywaj w górach, odpuść, wtedy się uda [emoji5] jeśli Cię pocieszy to powiem Ci ze za mną 5 lat starań...

@nimitii wiem co czujesz.. tez przez to przechodziłam. Bądź silna, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. :) a mąż zachował się cudownie [emoji5] gratuluje [emoji5]

@Jola gratuluje pracy ekstra doświadczenie :)

@Paraplu ale fajnie ze tak dbają o pacjenta, ze dają ulotki i wgl wszystko wiesz. A u nas jak nie zapytasz to niczego się nie dowiesz:(
A jeśli chodzi o dietę to bardzo bym prosił Cię o więcej szczegółów na priv. Od duphaston zużywanego od października zrobiła mi się opona tu i tam i mam potrzebę żeby to zrzucić :)

@Bulbasek wyślij trochę fluidkow :) szalejesz z tymi testami [emoji1]

@Spark cały dzień o Tobie myśle. Jesteś moja nadzieja! Dzięki Tobie wróciła mi wiara która utraciłam po niskiej becie... trzymam kciuki za Ciebie mega mocno! Na pewno urodzisz zdrowego maluszka! [emoji7] to niesamowite jest! Mąż ciagle dopytuje co ja tak się cieszę do telefonu [emoji1]

Gratuluje wszystkim staraczkom które ujrzały dwie kreseczki :)

A za staraczki trzymam kciuki i życzę udanych boboseksow [emoji195][emoji195][emoji195]

@bertha tak liczyłam na Twój pozytyw..... ale może jeszcze nie wszystko stracone? Dopóki nie ma małpy to jest nadzieja. Trzymam mocno kciuki za Ciebie.
Już nigdy nie kupię bobotest! Zrobił mnie w konia [emoji5]

@chebay cudownie ze udało się posłuchać serduszka, zazdraszczam [emoji5] piękne zdjęcie wyszło maluszkowi.


Chciałabym Wam powiedzieć ze odpuszczam starania. Mąż w poniedziałek idzie zapisać się na operacje usunięcia żylaków powrózka nasiennego bo to chyba o to tu głównie chodzi, przez te żylaki parametry nasienia są mega słabe.. 90% nieruchomych żołnierzyków... :(
Potem musimy odczekać conajmniej 3 miechy aż plemniory się zregenerują i zrobimy badanie nasienia. Jeżeli wyjdzie OK to spróbujemy IUI a jak będzie zle to wtedy ivf.

Będę Was podczytywałem jeśli mogę ale nie będę się udzielała. Chyba ze będę mogła jakoś pomoc [emoji5] dziękuje dziewczyny za wsparcie, jesteście mega siła napędowa! Kocham Was! [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka, witam się wieczorowa pora. W końcu udało mi się nadrobić. [emoji16][emoji411]
Ja czekam na @ która miała być dzisiaj ale raczej będzie jutro [emoji85]chociaż nic nie czuje... nic mnie nie boli żadnych zwiastunów nothing! :p




@marc odpoczywaj w górach, odpuść, wtedy się uda [emoji5] jeśli Cię pocieszy to powiem Ci ze za mną 5 lat starań...

@nimitii wiem co czujesz.. tez przez to przechodziłam. Bądź silna, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. :) a mąż zachował się cudownie [emoji5] gratuluje [emoji5]

@Jola gratuluje pracy ekstra doświadczenie :)

@Paraplu ale fajnie ze tak dbają o pacjenta, ze dają ulotki i wgl wszystko wiesz. A u nas jak nie zapytasz to niczego się nie dowiesz:(
A jeśli chodzi o dietę to bardzo bym prosił Cię o więcej szczegółów na priv. Od duphaston zużywanego od października zrobiła mi się opona tu i tam i mam potrzebę żeby to zrzucić :)

@Bulbasek wyślij trochę fluidkow :) szalejesz z tymi testami [emoji1]

@Spark cały dzień o Tobie myśle. Jesteś moja nadzieja! Dzięki Tobie wróciła mi wiara która utraciłam po niskiej becie... trzymam kciuki za Ciebie mega mocno! Na pewno urodzisz zdrowego maluszka! [emoji7] to niesamowite jest! Mąż ciagle dopytuje co ja tak się cieszę do telefonu [emoji1]

Gratuluje wszystkim staraczkom które ujrzały dwie kreseczki :)

A za staraczki trzymam kciuki i życzę udanych boboseksow [emoji195][emoji195][emoji195]

@bertha tak liczyłam na Twój pozytyw..... ale może jeszcze nie wszystko stracone? Dopóki nie ma małpy to jest nadzieja. Trzymam mocno kciuki za Ciebie.
Już nigdy nie kupię bobotest! Zrobił mnie w konia [emoji5]

@chebay cudownie ze udało się posłuchać serduszka, zazdraszczam [emoji5] piękne zdjęcie wyszło maluszkowi.


Chciałabym Wam powiedzieć ze odpuszczam starania. Mąż w poniedziałek idzie zapisać się na operacje usunięcia żylaków powrózka nasiennego bo to chyba o to tu głównie chodzi, przez te żylaki parametry nasienia są mega słabe.. 90% nieruchomych żołnierzyków... :(
Potem musimy odczekać conajmniej 3 miechy aż plemniory się zregenerują i zrobimy badanie nasienia. Jeżeli wyjdzie OK to spróbujemy IUI a jak będzie zle to wtedy ivf.

Będę Was podczytywałem jeśli mogę ale nie będę się udzielała. Chyba ze będę mogła jakoś pomoc [emoji5] dziękuje dziewczyny za wsparcie, jesteście mega siła napędowa! Kocham Was! [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My Ciebie też kochamy! Walcz o marzenia :) Będziemy tu w każdej chwili, podczytuj i bądź z nami :)
 
Czesc kobiety, czy to mozliwe, ze przy bolu po lewej stronie, owulacja mogla byc po prawej? Z lewej nie mam jajowodu (o czym zreszta wspominalam kilkukrotnie), kochalismy sie w dni plodne, po owulacji pilam kawe, alkohol, kwas foliowy tez odstawilam. Wiedzialam, ze z tego cyklu nic nie bedzie. Chyba zrobilam glupote. Pare dni po owulacji mocz mialam zabarwiony na czerwono-brunatno. Bylo to jednorazowe. Myslalam, ze to z nerwow, bo mam ostatnio mnostwo pracy. Jajniki pobolewaja mnie raz na jakis czas, delikatnie. Okres mam miec za kilka dni. Ostatnim razem wkrecalam sobie mase objawow, a teraz nic szczegolnego nie zauwazylam. Mam wyrzuty sumienia o ten alkohol, kawe i brak witamin - w razie gdyby jednak mialo sie udac...
 
Witam jestem nowa na forum w lutym 2016r wyszly mi dwie kreski od samego poczatku czulam ze nic z tego nie bedzie poniewaz beta slabo rosla i okazalo sie ze pusty pecherzyk.8 kwietnia 2016r mialam zabieg łyzeczkowania.Pół roku odczekaliśmy od października staramy sie oczywiscie z duphastonem.Teraz okres mi sie spóźnia 5 dno robiła testy i druga kreske słabiutko widać.Dodam ze mnie piersi pobolewaja przed okresem nigdy mnie nie bolaly.Mam już synka ur 15.07.2013 i chcielismy rodzenstwo dla niego.Boje sie powtórki zeszłego roku.
Witaj, spokojnie, może zrób betę i zobacz jak przyrasta. Ja też mam stracha po poprzedniej stracie, ale trzeba myśleć pozytywnie żeby nie zwariować.
 
reklama
Hejka, witam się wieczorowa pora. W końcu udało mi się nadrobić. [emoji16][emoji411]
Ja czekam na @ która miała być dzisiaj ale raczej będzie jutro [emoji85]chociaż nic nie czuje... nic mnie nie boli żadnych zwiastunów nothing! :p




@marc odpoczywaj w górach, odpuść, wtedy się uda [emoji5] jeśli Cię pocieszy to powiem Ci ze za mną 5 lat starań...

@nimitii wiem co czujesz.. tez przez to przechodziłam. Bądź silna, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. :) a mąż zachował się cudownie [emoji5] gratuluje [emoji5]

@Jola gratuluje pracy ekstra doświadczenie :)

@Paraplu ale fajnie ze tak dbają o pacjenta, ze dają ulotki i wgl wszystko wiesz. A u nas jak nie zapytasz to niczego się nie dowiesz:(
A jeśli chodzi o dietę to bardzo bym prosił Cię o więcej szczegółów na priv. Od duphaston zużywanego od października zrobiła mi się opona tu i tam i mam potrzebę żeby to zrzucić :)

@Bulbasek wyślij trochę fluidkow :) szalejesz z tymi testami [emoji1]

@Spark cały dzień o Tobie myśle. Jesteś moja nadzieja! Dzięki Tobie wróciła mi wiara która utraciłam po niskiej becie... trzymam kciuki za Ciebie mega mocno! Na pewno urodzisz zdrowego maluszka! [emoji7] to niesamowite jest! Mąż ciagle dopytuje co ja tak się cieszę do telefonu [emoji1]

Gratuluje wszystkim staraczkom które ujrzały dwie kreseczki :)

A za staraczki trzymam kciuki i życzę udanych boboseksow [emoji195][emoji195][emoji195]

@bertha tak liczyłam na Twój pozytyw..... ale może jeszcze nie wszystko stracone? Dopóki nie ma małpy to jest nadzieja. Trzymam mocno kciuki za Ciebie.
Już nigdy nie kupię bobotest! Zrobił mnie w konia [emoji5]

@chebay cudownie ze udało się posłuchać serduszka, zazdraszczam [emoji5] piękne zdjęcie wyszło maluszkowi.


Chciałabym Wam powiedzieć ze odpuszczam starania. Mąż w poniedziałek idzie zapisać się na operacje usunięcia żylaków powrózka nasiennego bo to chyba o to tu głównie chodzi, przez te żylaki parametry nasienia są mega słabe.. 90% nieruchomych żołnierzyków... :(
Potem musimy odczekać conajmniej 3 miechy aż plemniory się zregenerują i zrobimy badanie nasienia. Jeżeli wyjdzie OK to spróbujemy IUI a jak będzie zle to wtedy ivf.

Będę Was podczytywałem jeśli mogę ale nie będę się udzielała. Chyba ze będę mogła jakoś pomoc [emoji5] dziękuje dziewczyny za wsparcie, jesteście mega siła napędowa! Kocham Was! [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czytaj i odzywaj się czasami ;), oby po zabiegu ruszyło wszystko w dobrym kierunku.
 
Do góry