reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Gosia jeśli nawet zaszlas w ciąży przy takim TSH to nic nie szkodzi. Jeśli się okaże, że jesteś to lecisz szybko do Endo i zapusuje Ci silniejszą dawkę. A może już teraz idz, żeby jednak przepisał te hormony, bo 3 to juz trochę dużo jak na starania.
Ale i tak się nie przejmuj tym TSH, moja koleżanka starała się jak miała ponad 4 i zeszła jak się dowiedziała endo zwiększył jej dawkę.

Dzięki Sylwka, trochę mnie pocieszyłaś :) Z jednej strony tak sobie myślę, że niejedna kobieta zachodzi w ciążę i być może ma taki wynik, a nie wie i później jest wszystko ok. Do endo mam zamiar się zapisać, nigdy jeszcze nie byłam. W ogóle kilka lat temu miałam takie tsh i lekarz zbagatelizował chyba to, a miałam wtedy puste jajo płodowe. Rok temu zbadałam sobie i 2.30 coś o ile dobrze pamietam, rodzinny powiedział, że wynik dobry.

Gratulacje kotek i wszystkim tym, którym się udało :) :) :)
Mam nadzieję, że wkrótce wszystkie zobaczymy te 2 kreseczki.
 
reklama
nadalka, post: 14511095, member: 109360"]Zapewne na receptę? Muszę się w końcu wybrać do gina.
Zastanawiają mnie te kreski, ciekawa jestem jak będzie dzisiaj. W sumie to mnie już nic nie zdziwi jak ogranizm się reguluje po latach brania anty, tyle że w poprzednim cyklu owu miałam w 38 dc [emoji23] No zobaczymy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na receptę :) bierze się go zwykle do 6 miesięcy, choć dziewczyny zwykle w ciagu 3 cykli z clo zachodzą. Pomaga wywolac owulacje. Mi owu w woekszej dawce wywowal ale mimo tego się nie udawało.
Wydaje mi się że owu się do Ciebie zbliża :D
 
Tak

km5sio4pghry649q.png
 
Na receptę :) bierze się go zwykle do 6 miesięcy, choć dziewczyny zwykle w ciagu 3 cykli z clo zachodzą. Pomaga wywolac owulacje. Mi owu w woekszej dawce wywowal ale mimo tego się nie udawało.
Wydaje mi się że owu się do Ciebie zbliża :D

Właśnie też mi się tam wydaje, ale zobaczymy :))

Jeżeli nic nie wyjdzie do stycznia to zapytam ginki o ten lek :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Queen i nimitii. W CIAZY z Kubą robiłam najpierw dwa testy w okolicach @. Była biel vizira. Miesiaczka nie przychodziła. W końcu po 2 tygodniach zrobiłam i bach dwie ciemne krechy - 6tc.
 
Queen i nimitii. W CIAZY z Kubą robiłam najpierw dwa testy w okolicach @. Była biel vizira. Miesiaczka nie przychodziła. W końcu po 2 tygodniach zrobiłam i bach dwie ciemne krechy - 6tc.

Ja juz cierpliwie czekam na @ bo wiadomo ze przyjdzie. 27cykl spisuje na straty. Myślałam ze sie przygotowałam psychicznie na ta jedna kreskę ale niestety. Leżę sobie w łożku i płacze bo mam dola [emoji22] cieszę sie strasznie za wszystkie którym sie udało. A za te które walczą trzymam kciuki. Ja mam dość [emoji30][emoji30][emoji22][emoji22] i te bolące cycki które dawały nadzieje teraz wkurwiaja. Wiec niech juz ta @ przyjdzie i bedzie po sprawie. Moze wtedy jakoś sie pozbieram.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry