reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzien dobry!!!!
Siknęłam na test, 25dc i dupa. Jedna wredna krecha :) ale z jednej strony to fajnie bo moge szaleć na 40tce kolezanki, na która lecimy juz w poniedziałek :)
Dziewczyny gdzie robicie wykresy temperatur? Ja przy pierwszych staraniach robiłam na 28dni, ale moze jest cos nowego i lepszego?
Jak u was dzisiaj?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A jak długie masz cykle? Może być za wcześnie, ja bym nie traktowała tego na 100%

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mieszkaliśmy 4 lata u teściów w pokoju który miał 12 m2 3 lata temu przenieśliśmy sie do naszego domu młody ma swój pokój my swój i wreszcie odżylismy. Ta ciasnota mnie dobijała, ograniczała mi powietrze do oddychania. To prawda trzeba mieszkać w kupie bo w tedy rodzina sie trzyma razem ale czasem minimum jest za małe. Teraz mieszkamy u siebie, mamy na parterze 2 sypialnie i na poddaszu 2 sypialnie. Mieszkamy na parterze bo poddasze jeszcze nie jest do końca skończone zresztą na razie nie ma potrzeby kończyć - zwyczajnie nie ma ko tam mieszkać ale jeśli będziemy miec jeszcze dzieci to one zostaną na parterze a my z mężem pójdziemy na poddasze. Kiedy projektowaliśmy dom chciałam miec troje dzieci, życie spłatało mi figla ale mozę się uda i będziemy jeszcze mieć dzieciątko
Jak się mieszka w jednym pokoju i z rodzicami za ścianą, to już zupełnie inna kwestia. Tutaj chodzi o sytuację, jak ktoś nie może sobie pozwolić na zmianę mieszkania. Bo w jednym pokoju na kupie, albo w kawalerce też nie wyobrażam sobie mieszkać :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też mamy małe mieszkanko ok 50m (właściwie to mniej bo schody się wliczaja), otwarty salon i pokój gdzie śpimy wszyscy razem. Miałam propozycję żeby się przenieść do większego odrobinę z dwoma pokojami, ale przy małych dzieciach tak wygodniej ze mogę objąć wszytsko wzrokiem i mały diablik mi się nigdzie nie ukryje ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Masz jednego maluszka? :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megan22: 14456878 pisze:
Świeca rządzi , lipiec nasz [emoji123] !! :D Wczoraj jak robiłam świece to K złapał mnie za dłoń i tak trzymał :D haha słiiit [emoji173]

Już oczy mi sie zamykają ale jeszcze chwilka :D dobranoc kochane ! :*

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ahahahaha fuck, serio? :p mój się zawsze śmieje i mówi "znowu udajesz, że ćwiczysz"... :D
 
To przy niebieskim pasku to koncowka tej jakby "waty" a nie cien

Tak, dokładnie.
Ale jeszcze mi coś świta na lewo od kontrolnej. Albo mam zwidy, albo rzeczywiście coś tam wychodzi ;)

Ja wczoraj się źle czułam, muliło mnie strasznie. W nocy śniło mi się że chyba robiłam z 10 testów i wszystkie pozytywne.
Rano siknęłam no i dupa Haha.
Został mi jeszcze jeden test, poczekam jednak do 1. Listopada.
Jeżeli owu rzeczywiście miałam 14.10. To już wtedy powinna być jasność.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, sloneczna piekna pogoda u mnie :) Wczoraj wieczorem po dlugiej rozmowie podjelismy decyzje ze zaczynamy starania o dzidziusia. Szczerze to balam sie zaczac wczoraj rozmowe ale Moj sam zagail, ze przemyslal wszystko i jest w pelni gotow na to by byc tata :D jak zapytalam czy sie nie boi ze nie podolamy finansowo to mi pow ze sie Kochamy a jak przyjdzie dziecko to sb odmowimy a dla Niego bd na wszystko :) i ze nie ma na co czekac bo bd ciagle zwlekac z ta decyzja. Od wczoraj wiec dzialamy bez zabezpieczen. Okres prawdopodbnie dostane jutro..... A tak po za tematem to wczoraj zjadlam troche winogron popoludniu a wieczorem myslalam ze sie przekrece, jakas porazka normalnie. NIGDY WIECEJ WINOGRON :no2:
 
reklama
Do góry