reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Heeeej. Ło ludzie jak ja się ostatnio nie wysypiam......o_O

Dziewczyny na ból gardła roztwór wody i wody utlenionej i płukać. Czyni cuda. Tak samo jak boli ucho tez woda utleniona. Ma cudowne zastosowanie i wyciągneła mnie nie raz z mega infekcji. Mój tata pijąc wodę utlenioną, oczywiście w odpowiednich proporcjach wyleczył się z astmy.

Katie Witaj witaj:-D
To dzis po pracy spróbuję, bo wczoraj woda z solą nic nie dała:/
 
reklama
Są życzy na ktor
a który dzisiaj dzień cyklu ? Ja 33 dc jutro (ostatnie 26-27 dni) i też ciąży brak.... Też się boję, że jak taak dalej pójdzie to nie zdążę w czasie urlopu :)
35dc już zaczynam się denerwować. Jak dzisiaj nie dostanę to pobiję swój rekord. I jak ja mam zajść jak nawet cyklu regularnego nie mam. Teraz kupuję sobie Inofem.
 
Nie chodzi o wysikana jedna kreskę, tylko o to, że suką mnie zwolniła. Co prawda idę właśnie do prawnika. Nie łudzę się, że nagle we wrześniu zaskoczę, a to ostatni cykl. Do póki nie znajdę pracy, wstrzymujemy starania :(
 
reklama
Ja juz po kontroli. Wszystko jest cacy :) lekarka powiedziala, ze nie ma przeciwskazan aby od razu zaczac starania jesli chcemy.
Dodatkowo przysluguje mi ekstra USG w 7tc przez to, ze stracilam ciaze (normalnie pierwsze USG jest w 10tc).

Chociaz tyle dobrych wiesci bo z rana tak mnie wku*wil moj chlop, ze mial szczescie, ze sie spieszylam na kontrole bo inaczej jego zwloki znalazlyby sie w wieczornych wiadomosciach [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry