reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Qurcze tez miałam kupić te testy ale obawiam się ze jak owulka wyjdzie w dzień kiedy mojego męża nie będzie to odrazu będę wiedzieć że nie jestem u smutno mu będzie ....w zasadzie boje się takiej sytuacji :(

Ja mam męża na miejscu ale zdarza się, że jest zmęczony po pracy i nie ma ochoty... :-(
 
reklama
Melania tak jak dziewczyny piszą do 5 dni plemniki mogą przetrwać , więc jeszcze nic straconego ;)
Anulka czytam "niezgodną" film oglądałam i ki się spodobał. :)

Dzięki. ...obawiam się ze nasze plemniki nie są takie żywotno ;) niezgodna. ...czytałam wszytkie części. ...książka zdecydowanie lepsza od filmu...ale to oczywiście moje zdanie :)

Jedynie co nie spodobało mi się w Niezgodnej to zakończenie...ale to jeszcze daleko przed tobą ...;)

Czytalam "Niezgodna" i o ile pierwsza czesc jest fajna tak wedlug mnie z dalej jest juz tylko gorzej :(
Moze wydawnictwo poganialo autorke z kolejnymi czesciami albo pomysly sie wyczerpaly i przez to kolejne czesci uwazam za slabe.
Zakonczenie to porazka na calej lini ale sie wku*wilam jak je czytalam :)

Elenna SPOJLER!!! Nie czytaj bo nie wiem czy dotarlas juz do tego :p

Melania jakos nie przekonuje mnie funkcjonowanie Nieustraszonych. Kto by chcial tam dolaczyc wiedzac, ze jak sie zestarzeje i straci forme to zostanie wyrzucony z grupy i bedzie biedakiem ktorym beda musieli zajmowac sie Altruisci? Dla mnie to bez sensu i kupy sie nie trzyma.

KONIEC SPOJLERA !!!! :)


Ogolnie uwielbiam antyutopie :) i ostatnio przeczytalam "Pandemonium" i musze kupic kolejna czesc.

Teraz jestem w trakcie "Miasta Kosci" a w kolejce czeka jeszcze kilkanascie ksiazek [emoji23] wiecej kupuje niz jestem w stanie przeczytac [emoji23] mam nadzieje, ze jak juznie bede pracowac to uda mi sie nadrobic :)



9ewnvfxmgto5niho.png
 
Ja zatestuje w niedziele jesli do tego czasu nic sie nie przytrafi. W tym cyklu zastosowalismy inna metodę- co 2 dni przytulanki i po nogi w gorze przez 40 minut. Zobaczymy czy skutecznie:)
U mnie juz slonko grzeje wiec chyba jakos uda mi sie wrocic w tych sandalach

My teraz też planujemy co 2dni, zobaczymy jak to będzie
 
Ja dzisiaj zrobiłam test 10 z allegro i nie wiem czy ja widzę tam cień jakiś czy mi serio juz na głowę rzuciło. A miałam nie robić do terminu @@ [emoji53]

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Czytalam "Niezgodna" i o ile pierwsza czesc jest fajna tak wedlug mnie z dalej jest juz tylko gorzej :(
Moze wydawnictwo poganialo autorke z kolejnymi czesciami albo pomysly sie wyczerpaly i przez to kolejne czesci uwazam za slabe.
Zakonczenie to porazka na calej lini ale sie wku*wilam jak je czytalam :)

Elenna SPOJLER!!! Nie czytaj bo nie wiem czy dotarlas juz do tego :p

Melania jakos nie przekonuje mnie funkcjonowanie Nieustraszonych. Kto by chcial tam dolaczyc wiedzac, ze jak sie zestarzeje i straci forme to zostanie wyrzucony z grupy i bedzie biedakiem ktorym beda musieli zajmowac sie Altruisci? Dla mnie to bez sensu i kupy sie nie trzyma.

KONIEC SPOJLERA !!!! :)


Ogolnie uwielbiam antyutopie :) i ostatnio przeczytalam "Pandemonium" i musze kupic kolejna czesc.

Teraz jestem w trakcie "Miasta Kosci" a w kolejce czeka jeszcze kilkanascie ksiazek [emoji23] wiecej kupuje niz jestem w stanie przeczytac [emoji23] mam nadzieje, ze jak juznie bede pracowac to uda mi sie nadrobic :)



9ewnvfxmgto5niho.png
Zakończenie masakra....i faktycznie następny części trochę mniej mnie wciągnęły mimo to ta seria nie byka taka zła. ..czytałam gorsze ;) ja ostatnio przeczytałam Mroczne umysły i całkiem całkiem. ..ale kolejny raz kiepskie zakończenia. ...nie wiem czym to idzie ze te zaliczenia takie już nie dopracowane i wymuszone... mogę jeszcze polecić Jutro czytałam to dawno temu ale rzeczywiście podobało mi die mimo że mało realne ;)
 
Ja dzisiaj zrobiłam test 10 z allegro i nie wiem czy ja widzę tam cień jakiś czy mi serio juz na głowę rzuciło. A miałam nie robić do terminu @@ [emoji53]

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Ja dla spokoju zrobiłabym jeszcze jeden. ...;) ale wierzę że ten jest wiarygodny i będziemy składać gratulacje :) trzymam kciuki
 
Czesc dziewczyny a co tu taka cisza? U mnie burza. Grzmi i leje- a ja w sandalach się wybralam do pracy.
Dzis mam 22dc. Strasznie mi się ciągnie..
Może jednak słonko się wynurzy ;)
Qurcze no u nas chyba tez juz po wszytkim bo jeśli nie udało się w ten długi weekend to teraz jyz nie ma szans mąż pojechał i będzie dopiero w sobotę :( obawiam się ze tak naprawdę to dopiero dziś mam ten dzień wiec niestety kolejny stracony cykl ;( trudno może następnym razem...
Kochana tak jak piszą kobietki pierniczki mogą jeszcze przeżyć ;)
U nas też przyjemnie i wcinamy sobie właśnie z synkiem drugie śniadanie w ogrodzie. [emoji4]
Trzymam kciuki żeby rosło, to co zasiane. [emoji4] [emoji106] A co czytasz?
Oooh jak fajnie w ogrodzie szamac; ) uwielbiałam to w Polsce ...
Cześć po długim weekendzie :)

Paraplu cudowny widok!!!! :) :)
Cześć ;)
Melania tak jak dziewczyny piszą do 5 dni plemniki mogą przetrwać , więc jeszcze nic straconego ;)
Anulka czytam "niezgodną" film oglądałam i ki się spodobał. :)
Jak u Ciebie?
Cześć dziewczyny :cool2:
U mnie 12 dc, owulka ma być 16 dc, kupiłam też pierwszy raz testy owulacyjne, trzymajcie kciuki za owocne starania ;)
Pozdrawiam wszystkie :)
Trzymamy kciuki!
Widziałam film i mi się podobał. Chyba namówiłyście mnie na przeczytanie książki skoro jest lepsza niż film. [emoji4]

Grę edukacyjną. Mój trzylatek czasem nie radzi sobie do końca z emocjami. Denerwuje się, zaciska piąstki kiedy jest podekscytowany, więc to gra o emocjach z jego ukochaną Świnką Peppą od Trefl. [emoji4]
Film ok... książka fajniejsza. Ja mogę polecić Dom na klifie... cudna!
Ja dzisiaj zrobiłam test 10 z allegro i nie wiem czy ja widzę tam cień jakiś czy mi serio juz na głowę rzuciło. A miałam nie robić do terminu @@ [emoji53]

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Wrzucaj zdjęcie!!!!

Iza co u Ciebie? Byłaś u lekarza???

U nas piękne słonko... z mężolem pojezdzilismy godzinkę na rolkach ,zakupy a teraz szykuje obiadek ;)miłego dnia!!!!!!

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry