reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nessi nie zmieniam a raczej nikogo nie szukam bo starania zakończyłam. Pisałam że zaglądam do Was jako koleżanka. Poczekam kilka cykli jak dalej będę się tak źle czuła jak ostatnio to wybiorę się do dobrego ginekologa niech zobaczy dlaczego tak źle się czuję.
Co do mojej ostatniej gin to sprawa jest taka, ona jest córką mojej szefowej. Jak dowiedziała się że się staram o dziecko i nie wychodzi to powiedziała że spróbuje mi pomóc, zobaczyła wyniki. Po laparo wyszły mi drobne ogniska endometriozy i zaczęła mnie leczyć, bez wizyty , bez usg. Przychodzi do apteki i tak mnie leczy, ale że i tak się nie udaje to spróbowałam tej kuracji. Po , są podobno 3 miesiące w których też podobno łatwiej zajść... jeden cykl już mam nie udany ...
 
reklama
Kurcze yessenia a może już nie dla samych starań ale dla wlasnego zddowia wybierz się do dobrego lekarza. Noech zdiagnozuje co i jak.
Swoja droga lekarz ktory leczy bez wykonania badania, patrzac na swistki papierkow to chyba szaman. Nie ufalabym komus takiemu...
 
Oj biorę dupka3×1 lutinus 2×2 i estrofem3×1 . Poronien nie miałam to moje pierwsze in vitro i dlatego troche (bardzo) panikuje. . Okresu tez bez lekarstwo nie dostane wiec również nie mogę spokojnie czekać ale do piątku to postaram się doczekać [emoji4] [emoji4]
Wiesz tak mi o uszy vos obilo ze po in vitro to bete wczesniej mozna zrobic i ona wczesniej wychodzi ale najlepiej dopytaj jeszcze kogoś bardziej w tym temacie..

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszytkich...uf nie było mnie chwile ale oczywiście śledziłam posty na bieżąco tym którym się udało gratuluję a tym co nie tez nam się uda :) . ...dziś wedlug kalendarza wypada moja @ jeszcze czekam ...mam dziś fatalny dzień okropny ból głowy i dosyć wysokie ciśnienie. ...martwię się bo mam 31 lat a tu ostanie coś nie bardzo... :(
 
wszyscy ciesza sie z ciazy, ogladali usg...u tesciowej jak weszlismy to szwagierka ani czesc, nic! wiedziala, ze wracamy od lekarza, poczekalam na tesciowa az wyjdzie z wanny i mowimy co i jak a szwagierka nic, zero, a przechodzila obok kuchni, nie weszla nie spytala sie jak sie czuje i jak dziecko czy wszystko ok nawet usg nie chciala zobaczyc...jak mozna byc takim czlowiekiem...jak mozna, Tomkowi jest tak przykro, to jego rodzona siostra :no:


wspolczuje szwagierki .
i ciesze sie luxunia że u dzidziuni wszystko dobrze rośnijcie zdrowo ...
 
HEJ hej i ja dołaczam:) dzis 6dc wiec staranka zaczynamy.Jest to nasz pierwszy cykl starań;).Mamy juz synka 6 lat zaszlam z nim w ciaze w II cyklu staran dokladnie w dzien owulacji stosowalam tez wtedy wiesiolka.Teraz suplementacja i dieta a takze lactovaginal bo staramy sie na dziewcyznke:)
 
reklama
Lux bardzo się cieszę, że dobre wieści przynosisz!

Fabimama pewnie już cię goście pochłonęli [emoji4] oby wszystko się udało po twojej myśli!!
 
Do góry