reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Paraplu

First_Response_Single.jpg

Tak wygląda Angielska wersja (niby wykrywa ciąże 6 dni przed datą okresu)
 
reklama
Dziekuje dziewczynki :*

Aniay to pewnie ten sam test.
U mnie na opakowaniu tez jest napisane, ze wykrywa od 6 dni prze malpa.

1462910463-eifk1d.jpeg


Powiem Ci, ze zrobilam test plytkowy, mniej czulszy i tam jest tylko cien cienia. I to tylko jak w bardzo dobrym swietle patrzysz.
 
Lux: życzę Ci braku mdłości bo ja osobiscie nienawidzę, kiedy jest mi kiedykolwiek niedobrze więc...wspolczuje naprawde.

Paraplu GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bertha :) tu Cię rozumiem bo w sumie też kupowałam swojego czasu testy codziennie! życzę Ci dwóch kreseczek kochana :*
 
Paraplu ogromne gratulacje!!!!
Ale się od kreseczek na forum zaroiło! Oby tak dalej![emoji4]
 
Lux czasem się śmieje, że gdybym miała mdłości w ciąży to synio byłby jedynakiem. Przeraźliwie boję się mdłości i wymiotów.
Oby jak najszybciej ci ulżyło!!
 
Wow Paraplu!!! Co ja widzę!!!! Gratulacje!! Piękna krecha!!!! :):) ale sie dzieje!!!!!
Zazdraszczam ! :)

Ja @ jeszcze sie nie doczekałam dzisiaj... Jutro rano jesli nie przyjdzie to siknę.
 
reklama
Witam nowe staraczki [emoji4]

Lux ale te tygodnie zapitalają! Już 8tc??? Współczuję mdłości [emoji20]

Paraplu miałam podobną historię jak zamieszkałam w Krakowie. Wiekowa właścicielka mieszkania wraca ze spaceru z psem i mówi, żebym się ciepło ubrała, bo na polu wieje. Oczy wywaliłam, gdzie ona po polu z psem latała i to w centrum Krakowa jak oboje tylko z nóżki na nóżkę się kolebali. I odpaliłam coś o tym, że od pól to czasem ostro wieje i wiem bo rodzice w polach mieszkają. Ale przecież ja na uczelnię to między budynkami się przemknę. Nic nie powiedziała. Pewnie pomyślała, że wariatka jakaś jej się trafiła [emoji2]. Na studiach to było nasze ulubione zajęcie, żeby porównywać kto gdzie jak nazywa. A po dialektologii to już zboczenie takie mieliśmy [emoji2].

Bertha podziwiam cię! Ale skoro potrzebujesz robić testy to je rób! I obyś szybko zobaczyła II.

Hahaha dobre :) usmialam sie :)
 
Do góry