reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Lux - wina leży w niechęci jej męża. gdyby tylko on chciał mieć z nią drugie dziecko- nie byłoby problemu i dziś pewnie by Cię wyściskała z uśmiechem na twarzy.....
 
Lux - wina leży w niechęci jej męża. gdyby tylko on chciał mieć z nią drugie dziecko- nie byłoby problemu i dziś pewnie by Cię wyściskała z uśmiechem na twarzy.....
on jej sam powiedzial, jak ty chcesz miec dziecko wytlumacz mi? mieszkamy osobno, na prawko nie chcesz isc, Jula masz problem by sie zajac, mieszkac do mojego miasta na swoje nie..bo to jak my mamy wychowac to dziecko? na odleglosc? to jest jej facet wzial ja z dzieckiem
 
on jej sam powiedzial, jak ty chcesz miec dziecko wytlumacz mi? mieszkamy osobno, na prawko nie chcesz isc, Jula masz problem by sie zajac, mieszkac do mojego miasta na swoje nie..bo to jak my mamy wychowac to dziecko? na odleglosc? to jest jej facet wzial ja z dzieckiem
ok a czemu na nie chce z nim mieszkać? nie kumam abo coś przegapiłam. nie kocha go czy jak? praca ją trzyma ? o co kaman?
 
reklama
Do góry