reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Polecam bardziej wycisjarke -warto dodać parę groszy a soczki bardziej wartościowe:)
I bardziej ekonomiczne-z wyciskarki lecą suche wióry =więcej soku.
Mam od roku polecam [emoji173]
Do tego można dodać szpinak czy jarmuż, sokowirówki sobie ż t6m m8e poradzą

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Starczy mi na razie zwykła sokowirówka bo nie będę więcej inwestować jak w następnym roku kupię termomix :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja slodyczy nie jem (kolacji po 18) od. 2 tyg i juz mam 4 kg mniej
O no to ładnie a ile chcesz jeszcze zgubić?

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Witam :) jestem tutaj nowa :) potrzebuje pomocy hmm od 4 dni czuje sie fatalnie poranne mdlosci wymioty, tkliwość piersi. Dzisiaj postanowilam zrobic test duzo sie naczytalam moze cos ze mna juz nie tak... W piatek 13 pazdziernika kochalam sie z partnerem 14 powinnam dostac normalnie @ spóźniła mi sie okolo 5 dni i to bylo w sumie bardziej plamienie niz @ cykl mam 28 na okolo 5 dni @ plamienie trwało z 3 dni no i dzisiaj postanowilam zrobic test w sumie przed chwila i wstawilam zdjecie pomocy co o tym myslicie? Pomocccyyyy
 

Załączniki

  • 20171031_125318.jpg
    20171031_125318.jpg
    882,5 KB · Wyświetleń: 80
Witam :) jestem tutaj nowa :) potrzebuje pomocy hmm od 4 dni czuje sie fatalnie poranne mdlosci wymioty, tkliwość piersi. Dzisiaj postanowilam zrobic test duzo sie naczytalam moze cos ze mna juz nie tak... W piatek 13 pazdziernika kochalam sie z partnerem 14 powinnam dostac normalnie @ spóźniła mi sie okolo 5 dni i to bylo w sumie bardziej plamienie niz @ cykl mam 28 na okolo 5 dni @ plamienie trwało z 3 dni no i dzisiaj postanowilam zrobic test w sumie przed chwila i wstawilam zdjecie pomocy co o tym myslicie? Pomocccyyyy
Cionsza. =) powtorz test. Zrob jutro rano jeszcze jeden ..
 
reklama
Do góry