reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

gratulacje ola.

A ja dziś w nocy obudziłam się w kałuży krwi dosłownie szlam do łazienki i ciurkiem mi leciało po nogach jak bym robiła jedyneczke Robię test i nic pusto... Nic z tego nie rozumiem chce iść di lekarza ale mój M mówi ze i tak mnie nie zbada jak mi leci
Kurcze mam nadzieję że będzie dobrze :*
 
reklama
Wylicza mi na 9 lipca, a 11go mam urodziny :)
No właśnie podobnie bym chciała [emoji14] syn z 20 lipca - termin z nim miałam na 24 lipca (mój tato wtedy imieniny), tato mój ma urodziny 23 lipca, jakby się udało teraz miałabym terminy na 31 lipca ale termin planowanej CC to jakiś tydzień wcześniej to akurat termin byłby na 24 lipca +/- zależy kiedy dokładnie mój lekarz miałby dyżur :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry