reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A dlaczego nie możesz utrzymać ciąży z chłopcem? [emoji33]

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Wada genetyczna - mój organizm usuwa ciążę z męskim zarodkiem. Pierwsze 6 ciąż były z chłopcami - dopiero 7 była z dziewczynką i udało mi się donosić (choć urządziła mi piekło), 8 z Emilką, ta ostatnia to był 1wszy dzień 5tego tygodnia i mogło polecieć z różnych przyczyn a mogły też testy skłamać - w zasadzie @ spóźniła się 3 dni tylko więc... nawet nie wiem co o tym myśleć. Ostatnio miałam sporo wadliwych testów - głównie kontrolna się nie pokazywała. Ja i moje szczęście XD
Znam jeszcze 2 kobietki z tą samą wadą - nie możemy utrzymać ciąży z męskim zarodkiem. A ogólnie w mojej rodzinie rodzi się 90% dziewczynek i tzw. rodzynki - w moim pokoleniu jest wybitnie 3 chłopaków na 9 dziewczynek :) A w moich dzieci pokoleniu lepiej to wygląda bo "rodzynki" się postarały o synów. Ale ta wada idzie po linii żeńskiej tylko więc pewnie z czasem się wyrówna. Albo i nie :D
 
Mnie mama zawsze mówiła, ze po dziecku mi urosną a ka glupia wierzyłam[emoji23] jak karmilam to miałam bogate C wiec pokupowalam stanikow C jak glupia bo przeca zostac mi takie miały...i co...teraz mam mniejsze niz przed ciążą a staniki poszły do pck[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam małe przed i zostały małe po, ale nie cycki tylko worki po mleku [emoji23]

...marzenia mają wielką moc...
 
reklama
Do góry