reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Paraplu oby się sprawdziło hehe. Ja na początku chciałam syna pierwszego ale później coś czułam że będzie dziewczynka no i się potwierdziło.
@sylwkaq też zazdroszczę kopniakow.
@Clover no niestety na usg da się zobaczyć czy są torbiele, ale zrostow już nie. Dopiero laparoskopia daje pełny obraz wszystkiego. Ale tu w uk nawet nie mam szans na coś takiego.

Ja mam dzisiaj humor nie podchodz bo zabije samym wzrokiem. Każda rzecz mnie tak irytuje że nie mogę sobie poradzić. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@limonka8721 Ja z mezem chcieliśmy strasznie chłopca i udało się, a teraz jak się staramy to już mi obojętnie . Każdy pewnie marzyłby o prace, a ja będę się cieszyła jak byłby nawet kolejny chłopak. Chłopcy są super ❤️

Dziś jesteś zła, bo @ meczy i dlatego za pare dni minie złość.

Miłego wieczoru:)
 
@Clover88 to sa juz takie kopniaki, ze hej. Mąż juz czuje przez brzuch.
A czasami tak mi brzuch wygnie, tak sie tam przeciska.
Co do imion, to ja dalej nie wien jak nasz synek sie bedzie nazywał. Chyba stanie na Julku:)
 
Mój chciałby teraz syna ale mi jest obojętne szczerze mówiąc. Dla chłopca nawet nie mamy pomysłu na imię bo te co mi się podobają to mojemu nie. Dziewczynka byłaby Maja.
@sylwkaq90 fajne imię my mam Julke:)
@Clover88 wiem że mi przejdzie. Dzisiaj tylko chwilowa załamka.

U nas dzień minął nie wiem kiedy. Moja córka cały czas spędziła przy ciastolinie a już od dłuższego czasu nawet spojrzeć na nią nie chciała. Także mimo deszczu nie nudziło się. Nienawidzę tej angielskiej pogody. Tydzień temu było 30 stopni a teraz przez tydzień ma lać.


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@sylwkaq90 Ale Ci zazdroszcze tych kopniaków to cudowne chwile ❤️❤️❤️Od kiedy zaczęłaś czuć ruchy? Na kiedy masz termin ?

@limonka8721 Mialam podobnie z mezem jeśli chodzi o imiona dla chłopców co mi się podobało to jemu nie, ale i tak wyszło na mojeTeraz umówiliśmy się, ze jak druga będzie córeczka to ja ustalam imię, a na syna mąż chodź ja już i tak imię mam Filip:) Facedi to wiadomo, ze chcą synów, ale najważniejsze byle dziecko było zdrowe.
Mojemu 10 miesięczniakowi to wszystko się nudzi po 5 min:p jeszcze chodzic nie umie , ale przy meblach popiernicza.
W Pl teraz upały się zbliżają i burze wiec tez będzie hardcore .
Kiedy następnie dni płodne masz? Chyba podobnie tak jak ja, bo podobnie miałyśmy mieć @.
 
@Clover88 no moja owulacja jest między 10 a 14 dniem. W każdym cyklu inaczej ale za to @ przychodzi równo 14 dni po. Także zaraz po @ zaczynamy działania. I tak co dwa dni hehe. Jestem pozytywnie nastawiona. Mężu też się przejął i stwierdził że trzeba częściej działać. Także ten cykl musi być mój:)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@sylwkaq90 Ale Ci zazdroszcze tych kopniaków to cudowne chwile ❤️❤️❤️Od kiedy zaczęłaś czuć ruchy? Na kiedy masz termin ?
.
Taką "przepływającą rybkę" wydaje mi się, że już w 16, ale podałam ginekolog, że 18, bo nie jestem pewna. Pierwsza ciąża, to Ci się wszystko wydaje :D
A termin mam na 9 listopada. Sama jestem z 1-go i nie miałabym, żeby moje dziecko miało urodziny w dzień zmarłych :D nic fajnego. Choć i tak letnie miesiące najlepsze :)
Same wiecie jednak, że tego się nie wybierze :)
A Ty Clover kiedy robisz test? bo już jesteś chyba po terminie @?
Ameryki nie odkryje, jak powiem, że najlepiej sobie odpuścić starania. Ja w szczęśliwym miesiącu zrobiłam testy owulacyjne. No i wtedy kiedy były przytulanki to była kreska niby najmocniejsza, ale zrobiłam dzień po i była jeszcze mocniejsza i nie było już przytulanek. Myślałam, że nici z tego, w ogole sobie odpuściłam. Ostatni test owulacyjny mi został, więc go zrobiłam dzień przed miesiączką i taki mocny wyszedł. Ale wiecie, że z tymi testami owulacyjnymi różnie bywa. No i następnego dnia zrobiłam w publicznej toalecie, bo byłam na spotkaniu z koleżanką. Patrzee! a tam druga kreska!!! o matko.. oczywiście jej nie powiedział, bo chciałam, żeby pierwszy był mój mąż..
Żałowałam później, że nie zrobiłam tego testu w domu. Chodziłam po tej galerii jak oszołomiona, nie dowierzałam :D zaglądałam, co chwilę do torebki ;)
Wszystko wychodzi na to, że synka zapłodniliśmy 14 lutego ;)
 
reklama
I od maja po 10 miesiącach udało mi się skończyć karmić i zabraliśmy się do roboty, od czerwca to już tak na poważnie i zobaczymy kiedy uda się :) Skąd dziewczyny jesteście?? Ja z Torunia. W którym tygodniu ciąży jesteś? Gratulacje wszystkim ciężarówka [emoji173]️
26 tc :) udało się w 34 cs dopiero...
Ja Śląsk

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry