reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
2 dominujące pęcherzyki jeden na prawym drugi na lewym jajniku.
Dziś i jutro wstrzemięźliwość. Dzialac w sobote, niedzielę i poniedzialek.
W ndz zrobic zastrzyk Ovitrelle.
Test zrobić 26.06. Jezeli bedzie pozytywny zrobic bhcg, TSH. Ft 3 ft 4 i progesteron i wyniki mu wyslac. Jezeli negatywny to clo od 2-6 dc i na wizyte w 12-13 dc.
Kciuki kochana, kciuki! :*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi maluj na krzyż, tzn jedna warstwa pionowo, druga poziomo i powinno być dobrze [emoji1320]
Wicie gniazda sie zaczęło [emoji6]
Ja też już na d... usiedzieć nie mogę. Zamówiłam panele kocykowe i pościelowe i bendem szyć pościel dla Bejbika [emoji7][emoji55]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde, trzeba było wcześniej wejść, już pomalowane :)
Ale cenna uwaga, przyda się na komody :)
Wicie gniazda ?:) Jeszcze nie, raczej ...K mnie ciągnie do sklepu po łóżeczko a ja wymówek szukam, bo się będzie kurzyć itp (on w gorącej wodzie kąpany - zaraz będzie składał) :)
 
Mififi z tym śluzem to ciężko, tu bardzoo duża rozbieżność u dziewczyny, lepiej temp. Mierzyć...
U mnie zaraz po rozciagliwym owu zwykle

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Spark wiem że temperatura rozwiązała by problem ale nie mam czasu niestety na to :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi w nosie zarosła, taka robiona "domowym sposobem" Zmrożone mięso na znieczulenie, spirytus i igła [emoji14] Ale w uszach robione dziurki w salonie kosmetycznym, kolczyki około 20 lat nie noszone a dziurki jak były tak są :) Bo chyba tym pistoletem robione, to tak jakby tkanka była miażdzona ....

Ja swojej córeczce też nie będę uszów przekuwać... Wiem jaki to był dla mnie ból, jak się później męczyłam, jak uszy zaczęły mi się "psuć" bo jakaś reakcja alegiczna zachodziła.... Będzie świadoma ryzyka niech sobie robi co chce :)
Mi w uszach jak jakiś czas nie nosiłam też nie zarosly. Ja nie mogę złota nosić, kiedyś miałam złote kolczyki i tak mi się uszy paprały, a nie zarosly :)


Mam to samo... żadnego cynku itd...
Ogólnie na metal uczulenie, cokolwiek mamm takieego, czy przy biustonoszu metalowe przy ramiaczkach bez farby, czy przy pasku do spodni, to zaraz cała wysypana w tych miejscach i boli jak cholera :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak mam :/


Jezu jak widzę malowanie paznokci 3 latce, to wrr.
U nas w sklepie z mamą czasem stoi taka 6latka, pomalowane cieniami i tuszem oczy, paznokcie itd...
Mój kiedyś w tym sklepie: Boże... Ty masz mniej makijażu niż to dziecko... co się dzieje na tym świecie...

No właśnie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Serio? Masakra...


Ja przed komunią, "grzywkę" sobie zrobiłam sama i tak chciałam ją wyrównać, że stopniowo, stopniowo ją przycinałam aż do skóry doszłam hahaha.....:biggrin2::-D:-) :)
Też tak zrobiłam, ale po komunii [emoji23] myślałam, że tylko ja taka durna [emoji23]


36dc beta 528.. Myslicie ze ok? Jutro ide do ginA
Ostatnio robiłaś hcg total, a teraz bhcg, trudno stwierdzić jaki jest przyrost. Ale na pewno wszystko ok :)


I tak będę musiała zrobić ...teraz żałuję, że nie wzięłam matu :) Błyszczy się jak moja kuchnia w połysku .
3 warstwa ..
Zobacz załącznik 809758
Zobacz załącznik 809759

Już Wam więcej nie zaśmiecam :) W końcu to nie forum ''malujemy online '':D
Myślę, że bardzo chętnie poogladamy :)


Zaszłam w ciążę z bliźniakami prawdopodobnie w ostatnim dniu okresu i za 3 dni.. Gin mówił że prawdopodobnie były 2 pęcherzyki, które pękły i się zapłodniły.. No ale niestety.. Skończyło się źle.... bo poronilam...
Ja mimo, że jestem w ciąży nigdy nie ogarnęłam tych śluzów :errr: Więc może @Lanvin czy @Spark Ci pomogą, bo nie chcę Cię w błąd wprowadzać... :)
Ale jak jest śluz płodny to trzeba działać :) :) :) :)
U mnie ze sluzem różnie, prędzej ból jajników się sprawdza :) ale wydaje mi się, że przy cyklach 28 dniowych powinnaś mieć owu ok. 14 dc +/- zależy ile trwa faza lutealna. Równie dobrze możliwe są dwie owulacje, pierwsza po. @, druga ok 14 dc.


Kurde, trzeba było wcześniej wejść, już pomalowane :)
Ale cenna uwaga, przyda się na komody :)
Wicie gniazda ?:) Jeszcze nie, raczej ...K mnie ciągnie do sklepu po łóżeczko a ja wymówek szukam, bo się będzie kurzyć itp (on w gorącej wodzie kąpany - zaraz będzie składał) :)
Ja go rozumiem, bo mam tak samo :D


Mififi z tym śluzem to ciężko, tu bardzoo duża rozbieżność u dziewczyny, lepiej temp. Mierzyć...
U mnie zaraz po rozciagliwym owu zwykle

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram, u mnie tylko temp coś mówi :)



Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj wzięłam wolne, wczoraj jak wracaliśmy z przedszkola wypadła mi szyba w aucie :/ jakoś ją wlozylismy, dzisiaj tata próbował rozkręcić drzwi i ją włożyć w prowadnice, ale nie mógł jednej sroby odkręcić i nie mogę otwierać szyby :( do tego sprężarka się zepsuła i klima nie działa, więc jest super :( powinnam sprzedać to auto póki jeździ i kupić nowe...:/

Niedawno zjadłam obiad, zrobiłam dziś mielone z młodymi ziemniaczkami i zielonymi szparagami :) mniam :))

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to jak lekarz nie powiedział, że więcej too 1tabletka dziennie powinna już być ok, ale może przedzwon do niego ;) masz dopochwową? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak dowcipna. Tak pomyślałam, ze zapodam jedna dziennie. Az tak niski ten progesteron nie jest. A dzisiaj mój gin na dyżurze także dopiero jutro się odezwie. Bo muszę tez popytać o odstawienie jak coś.

Skąd wiesz? Powinna się rozpuszczac

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wypłynęła rano.
Ja przed komunią, "grzywkę" sobie zrobiłam sama i tak chciałam ją wyrównać, że stopniowo, stopniowo ją przycinałam aż do skóry doszłam hahaha.....:biggrin2::-D:-) :)
Hahaha. Piękna fryzura komunijna ;)
Dziewczyny czy któraś używała dla swojego dziecka fotelika BeSafe izi go ? (Przepraszam, że na staraczkach, ale są tu też mamy a zależy mi na opinii: :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas byl maxi cosi Cabrio fix. Później tobi a teraz recaro monza plus chyba.
@NeSSi czekam na efekt końcowy
@kotek87 a nie idziesz na sprawdzenie czy pekly?? I czy staranka tak jak gin zalecil czy dłużej?? Trzymam &&&&.
@Lanvin mogę sobie u Ciebie obiadki wykupić??
@mfifi04 ja ze sluzem tez nigdy nie wiem, ale temp i bol jajnika potwierdza to co na usg widać.
 
reklama
Do góry