reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
u mnie już po ptakach żaden z 4 pęcherzyków się nie zapłodnił ....
temp spadła z 36,90 na 36,71 27 dc 11dpo
masakra
Kurde. A pękły wszystkie?? Byłaś na monitoringu? Bo juz nie pamiętam.. Chociaż póki @ nie ma to &&& zaciskam.
@Kurcia , @kotek87 dziewczynki mimo wszystko nie poddawajcie się tak łatwo popatrzcie ile jest różnych jeszcze bardziej skomplikowanych przypadków a nawet takich gdzie kobieta teoretycznie bezplodna rodzi dziecko wszystko jest nozliwe a wiara czyni cuda i takiego Cudu Wam życzę kochane ! ❤❤️
Zazdroszczę ci tego optymizmu czasami.
U mnie 15 dc i działamy [emoji3] dzisiaj mężusia nie ma, ale wraca jutro to jeszcze podziałamy, bo temperatura nisko. A w środę idę podejrzeć jak u mnie to wygląda [emoji848] jestem ciekawa czy coś tam w ogóle urosło, ale jak z czterech u @kotek87 nici to ja już naprawdę myślę o ciąży w kategorii cudu [emoji853]
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie temp tez ciagle nisko. M wyjeżdża i cykl w plecy bo dzisiaj rano ostatnie sexy a owu nie bylo.
Stresuje się za 20min wizyta.
 
Będziesz brała clo w następnym cyklu ? Tym razem nawet jak będzie ich 5 to się bzykajcie :) Mi się wydaje, że się tych 4 wystraszyłaś troszkę,- bo wyczytać można było niepewność w Twoich postach :)
nie wiem czy się wystraszyłam :p
u gina byłam w 13 dc mówił ze owu w 14 albo 15 dniu
działaliśmy w 12, 14, 16, 19dc wiec chyba spoko,
no chyba ze dziś zagnieżdżenie ale watpie
fl trwaja u mnie 11 dni
 
Kurde. A pękły wszystkie?? Byłaś na monitoringu? Bo juz nie pamiętam.. Chociaż póki @ nie ma to &&& zaciskam.

Zazdroszczę ci tego optymizmu czasami.

U mnie temp tez ciagle nisko. M wyjeżdża i cykl w plecy bo dzisiaj rano ostatnie sexy a owu nie bylo.
Stresuje się za 20min wizyta.
nie byłam na monitoringu już, zobaczymy
na anst wizyte mam isc w 11-12 dc
teraz mam brac clo pół tabl od 2-6 dc
no ale najpierw musi przyjść @
 
reklama
Do góry